عضله سازی به کمکدستگاه ems

عضله سازی به کمکدستگاه ems در کنار دیگر مزیت های این روش از جمله کمک به ترمیم سلولی و از بین بردن سلولیت اشاره

توسط مدیر سایت در 25 تیر 1402

عضله سازی به کمکدستگاه ems در کنار دیگر مزیت های این روش از جمله کمک به ترمیم سلولی و از بین بردن سلولیت اشاره کرد که گرانتر بودن این روش را نسبت به ورزش های دیگر به خوبی توجیه میکند.

جهت خرید دستگاه ems تماس بگیرید.

زیر لباس باید دقیقا اندازه باشد، اما نباید بین پوست برود و یا بیش از حد تنگ باشد. دستگاه ems نسل جدیدی از ورزش است که با پوشیدن لباس مخصوص به دستگاه وصل می شوید و دستگاه پالس الکتریکی به عضلاتتان وارد می کنند. روش کار دستگاه بدینصورت است که دستگاه امواج الکتریکی رو به کمک الکترودهای جلیقه همراه در کل بدن وارد می سازد که در این روش تمام عضلات درگیر انقباض می شوند و فرایند لاغری به شکل مطلوبی صورت می پذیرد . اما اگر شما به دلیل آسیب های وارد شده، بیماری یا دلایل دیگری قادر به ورزش کردن در مدت کوتاهی نیستید می توانید با استفاده از دستگاه ems عضلات خود را تحریک کرده و تا حدودی خودتان را به برنامه ورزشی تان برسانید. از این رو با دو یا سه جلسه تمرین در هر هفته قادر خواهید بود ضمن آن که به اندام ایده آل خود برسید آن را حفظ کنید.

از طرفی قادر خواهید بود تا به اندام خود فرم دهید و بدن زیباتری داشته باشید. در ادامه این مقاله از ورزش بلاگ برای اینکه بفهمیم تمرینات ems چیست، آموزش تمرینات، مزایا و عوارض آن با همراه ما باشید. حتماً بخوانید: ۵ دلیل برای اینکه چرا هرچقدر ورزش می کنید لاغر نمی شوید! چرا با یک برنامه منسجم و دقیق شروع نمی کنید که ویژه بدن شما و بر اساس آنالیز نیازها و ضعف های شما طراحی شده باشد؟ ۳ برنامه فعال برای استفاده در هنگام انجام فعالیت های قلبی یا تمرینات شکمی طراحی شده اند. جلیقه ها و لباس هایی که برای این تمرینات طراحی شده اند، باعث تحریک عضلات و در نهایت رسیدن به اندام دلخواه و مناسب خواهند شد. آیا تمرینات دستگاه ems محدودیت سنی دارد؟ در سال های اخیر ای ام اس به عنوان یک ورزش تناسب اندام معرفی شده و کمپانی ها دست به تولید جلیقه و لباس هایی که کل بدن را در برمی گیرد زده اند. اگرچه هزینه خرید لباس ems و دستگاه های ای ام اس بالا می باشد. یا از دستگاه های قابل حمل (به اندازه یک چمدان) استفاده کرد! این لباسها که از پارچههای ضدباکتری، با قابلیت تمیز شدن آسان (قابل شستشو) که قابلیت عبور جریان هوا را دارند ساخته شدهاند، الکترودها را نگهداشته و در محل مورد نظر قرار میدهند.

5. موجب آرامش و ریلکس شدن کل بدن می گردد . مثلا، با 20 دقیقه تمرین کل بدنی EMS ، بهبودهای عملکردی ممکن است که در تمرین های کلاسیک با صرف زمانی چندین ساعت به سختی به دست می آید. به طور کلی تر توانبخشی و درمان اصلی ترین هدف و کاربرد این دستگاه ها می باشد. ای ام اس راه مناسبی برای لاغری می باشد، شاید بتوان یکی دیگر از معایب دستگاه ای ام اس را هزینه تهیه آن دانست. قیمت دستگاه EMS -دستگاه ورزشی EMS/دستگاه ems  یکى از مجهزترین و پیشرفته ترین متدهاى ورزشى روز دنیاست که تحت عملکرد ان تمام فیبرهاى ماهیچه اى به صورت همزمان به کارگرفته مى شوند! هدف اولیه دستگاه و روش EMS این بود که بتوان بدون نیاز به حرکت مفاصل و عضلات بدن افراد تحریک و تقویت شوند. بدون نیاز به جراحی و بیهوشی. ای ام اس به ما این اجازه را می دهد تا با وزنه کمتر و یا حتی فقط وزن بدن بدون فشار بر مفاصل و لیگامان ها عضلات را تقویت کنیم! بدون عوارض جانبی و خطر بازگشت وزن. بنابر این برای دستگاه EMS ای ام اس افراد مبتدی که خودشان میخواهند .تمرینات را انجام دهند مناسب نیست و از عوارض دستگاه EMS ای ام اس به شمار می اید.

دستگاه ای ام اس آی بادی نسل جدیدی از دستگاه های حوزه لاغری و تناسب اندام می باشد.EMS در واقع مخفف کلمه Electric Muscle Stimulation به معنای تحریک الکتریکی عضلات می باشد . امواج الکتریکی استفاده شده در EMS ممکن است منجر به بروز حمله تشنجی در افراد مبتلا به صرع شوند. پس از خواندن این مطالب احتمالا شما نیز با این سوال که «ورزش EMS مناسب چه افرادی است؟ در این شیوه، سیم پیچ با یک حلقه از جنس فریت تعویض شده است که به شکل یک چند ضلعی، زنجیروار به دور لوله بسته میشود . تمرین کردن با EMS باعث تقویت عضلات و در نتیجه کاهش درد آن ها میشود. اما با این حال ممکن است تمرین ها باعث تحت تاثیر قرار گرفتن بافت عضلانی و ایجاد مشکل در کلیه ها و… باعث ایجاد تورم و خونریزی نمیشود. ممکن است کمپانی های تولید کننده با حمایت مادی از پژوهشگران تغییراتی در نتایج آن نیز ایجاد کرده باشند. شما هم چون هزینه کرده این حرفشان را گوش می کنید و کمتر می خورید و وزن تان هم کمتر می شود.منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن