خرید روتختی مناسب – قیمت انواع سرویس روتختی با قیمت خوب و تنوع رنگی

برای زیبایی کار بهتر است رنگ روتختی با رنگ غالب قالیچه و زیر انداز یکسان باشد. ست کردن سرویس خواب با فضا و وسایل اتاق خواب کار پیچیده ای نیست و برای این کار نیاز به امکانات خارق العاده ای نمیباشد و فقط با رعایت یکسری نکات میتوان به نتیجه مطلوب رسید. طرح های یکنفره چیکا در ۴ رنگ متنوع شامل قرمز، زیتونی، بنفش و آبی کاربنی و با کیفیت و استاندارد مطلوب در این گروه جای دارند. انواع لحاف هتلی، روتختی و سرویس لحاف سارای، الیزه، الگانس و دیگر برندهای معتبر و شناخته شده نیز در زیرمجموعه سرویسهای این گروه قرار میگیرند. اکثر رو تختی های مخصوص عروس در بازار به صورت ملیله دوزی وجود دارند پارچه این مدل رو تختی به صورت ساتن و ابرشم میباشد که به دلیل جنس پارچه و کار انجام شده روی آن نسبت به بقیه رو تختی ها گران تر هستند و بیشتر جنبه ی تزیینی نیز دارند و برای استفاده از رو تختی بهتر است که رو تختی لحافدار و یا چهار فصل تهیه کنید. از روش های دیگر ست کردن اتاق خواب با سرویس خواب، رنگ کردن سقف اتاق متناسب با رنگ سرویس خواب است تا هم باعث زیبایی کار شود و هم از یکنواختی فضا جلوگیری کند.

در شبکیه چشم سلول های خاص گیرنده ای وجود دارد که با نام گانگلیونی شناخته میشوند، این سلول ها به رنگ های آرام بخصوص آبی حساس هستند و با مشاهده اینگونه رنگ ها پیام آرامش بخش به مغز ارسال کرده و باعث میشوند ضربان قلب و فشار خون کاهش پیدا کند. رنگهای روشن و آرامش بخشی مثل آبی، صورتی، سفید، زرد، سبز روشن، یاسی و یا استفاده از رنگهای آب رنگی میتواند چشم نواز و آرامش بخش باشد و باعث شود سرعت خوابیدن بیشتر گردد و در طول زمان خوابیدن هم زیاد شود. بهترین رنگ ها برای ست روتختی استفاده از رنگ های روشن در طیف های مختلف است که میتواند زیبایی و جذابیت فضا را دوچندان کند. بافت زیبا و منحصر به فرد مخمل به مثابه یک نقش و نگار نیز عمل می کند و به تخت شما زیبایی و شکوه می دهد. به راحتی میتوان گفت طرحها و مدلهای سرویس خواب عروس در کالای خواب مثل یک دریای بی انتهاست و تعداد مشخصی ندارد. انتخاب ملحفه نرم و مناسب در روتختی ،خواب آرام و راحتی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

مثلا رنگ های طوسی و صورتی از طیف رنگ های روشن و مناسب برای اتاق خواب هستند و با هم همخوانی داشته و می توانند آرام بخش باشند. رنگ آبی از رنگ های ملایم و آرام بخش است که میتواند تاثیر خوبی در یک خواب راحت داشته باشد. این شرکت با تکنولوژی و خدمات خود الهام بخش متخصصین طراحی در شناسایی رنگ ها و ایجاد خلاقیت میباشد. این بخش که بالاترین لایه از پوشاک خواب است، بیش از سایر اجزای این مجموعه در معرض دید قرار داشته، رنگ و نمای آن نهتنها تخت خواب بلکه کل محیط را تحتتاثیر قرار میدهد. محصولات کاورلت با رنگ برخورداری از رنگ بندی متنوع میتواند گزینهای ایده آل برای ست کردن وسایل خواب با نمای اتاق خوابها باشد. یا اگر دیوارهای اتاق خواب نقاشی یا کاغذ دیواری شده است میتوان با توجه به رنگ غالب در اتاق خواب، رنگ رویه اجزاء مختلف سرویس خواب را هماهنگ نمود تا نمای اتاق زیباتر شود.

بهتر است انتخاب رنگ اجزاء مختلف سرویس خواب طوری باشد که هم یکنواخت و کسل کننده نباشند و اگر از رنگ های متنوع برای اجزاء مختلف سرویس خواب استفاده میشود این رنگها باهم هارمونی داشته باشند و حتی المقدور با رنگ های استفاده شده در اتاق خواب هماهنگ شوند تا ست رنگ ها باعث ایجاد آرامش و خواب راحت تر شود. حتی اگر اتاق خواب پنجره داشته باشد برای هماهنگی میتوان رنگ ملحفه بخشی از سرویس خواب را با پرده ، فرش یا زیرانداز هماهنگ نمود تا زیبایی کار افزایش پیدا کند. از روش های دیگر ست کردن نوع و اندازه زیرانداز و فرش با سرویس تخت خواب است که برای اطمینان از نتیجه کار باید سعی شود از زیر انداز یا فرش با طرح ساده و خلوت تر استفاده شود. روتختی دارای رو انداز در ابعاد روتختی یکنفره و روتختی دو نفره می باشد. فرش یا زیر انداز حتی المقدور بزرگ نباشد و در حد قالیچه تزئینی انتخاب شود. با انتخاب روتختی از میان طرح های مراکشی، می توانید دیوارکوب ها، کوسن ها و حتی تابلوهای خود را آبی انتخاب کنید تا هارمونی زیبایی ایجاد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید