چگونه بهترین روتختی مناسب اتاق خود را پیدا کنم؟

همچنین سرویس های روتختی دارای انواع مختلفی هستند که لازم است در هنگام خرید روتختی از انواع و تکه های روتختی آگاهی کامل داشته باشید. ممکن است در یک سرویس روتختی یک یا چند عدد روکوسنی جهت زیباتر شدن تخت وجود داشته باشد. یک سرویس یا ست روتختی به مجموعه ای چند تکه ای، دوخته شده از پارچه های ملافه ای، جهت استفاده هنگام خواب بر روی تخت خواب گفته می شود. 3. استفاده از الیاف بازیافتی و پارچه چینی درجه دو و سه باعث افت شدید قیمت می شود این روتختی ها مهمان چند ماهه ای می توانند برای اتاق خواب شما باشند بنابراین اگر قصد دارید پول تان را دور بریزید حتما روتختی ارزان بخرید. در گذشته اکثر خانواده ها برای خواب از لحاف و تشک های سنتی و دست دوز استفاده می کردند ولی با گسترش فرهنگ استفاده از تخت خواب، سرویس های روتختی نیز پای خود را به درون خانه ها باز کردند. انتخاب یک سرویس لحاف عروس که با بقیه لوازم اتاق خواب همخوانی داشته باشد و در عین حال از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار باشد ، کار آسانی نیست. حال بسته به سلیقه و علایق شما طرح های بسیاز شیک و خاصی در سرویس های رو تختی یک نفره و دونفره وجود دارد.

در صورتی که در حال حاضر برندهای ترکی به شدت افزایش یافته اند و درصد زیادی از آن ها کیفیت لازم را ندارند. اما این نکته را بدانید که اگر اتاق خواب شما کوچک است، به سراغ روتختی با طرح های شلوغ نروید چون اتاقتان را کوچک تر از آنچه که هست نشان می دهد. تحقیقات نشان داده اند که برای اغلب افراد همین گونه است و بیشترین موردی که بر زیبایی یک اتاق تاثیر گذار است روتختی یک نفره یا دونفره ی آن اتاق است. 2. جنس پارچه استفاده شده در روتختی و جنس الیاف استفاده شده در لحاف روتختی بر قیمت آن تأثیر زیادی دارد. در واقع روتختی تکمیل کننده دکوراسیون اتاق خواب شماست و صد البته تأثیر بسیار زیادی در زیبایی اتاق خواب شما دارد . اگر درحال تغییر دکوراسیون اتاق خواب خود هستید و یا و درحال خرید جهیزیه هستید بهتر است بعد از انتخاب تمامی وسایل اتاق خواب و چیدمان آن به سراغ انتخاب روتختی بروید. شکل ظاهری لحاف در طول استفاده تغییر نمی کند.

می توانید به سراغ خرید روتختی های دورو بروید، چون هر دوطرف این مدل ها را می توان استفاده کرد، در تغییر دکوراسیون و زیبایی اتاق، نقش مهمی را ایفا می کنند. از جمله مدل های جذاب و شیک رو تختی دخترانه می توان به طرح های اسپرت، طرح های فانتزی دخترانه و طرح های کارتونی اشاره کرد. از میان تکه های لیست شده در زیر، یک سرویس رو تختی می تواند شامل یک یا چندین تکه از آنها باشد. اندازه سرویس انتخابی شما بسته به سایز سرویس خوابتان است؛ یعنی اگر تخته خواب شما ۲ نفره می باشد، باید از سرویس لحاف و روتختی استفاده کنید که در اندازه دو نفره طراحی شده اند و اگر هم سرویس خواب تک نفره ای دارید، توصیه می کنیم از ست هایی که مناسب ۱ نفر هستند، بهره گیری نمایید. 2. سعی کنید روتختی را انتخاب کنید که سایز آن متناسب با سایز سرویس خوابتان باشد، این مسئله باعث دو برابر شدنِ زیبایی روتختی و اتاق خوابتان میشود. روتختی های سه بعدی به تازگی وارد حوزه تولیدات سرویس رو تختی شده است. این رو تختی ها به طور کلی به صورت ساده و طرح دار تولید می شوند. ست ها به صورت چاپ دیجیتال و سبک های مختلف تولید و هر فصل سال بروز رسانی می شوند.ست های دو نفره بصورت 6 تکه شامل یک عدد لحاف،یک عدد ملحفه کشدار تشک و چهار عدد روبالشی می باشند.تمامی محصولات دارای گارت گارانتی سه ساله می باشد.

از ویژگی های بارز این رو تختی می توان به سبک بودن وزن، ضدآلرژی و عدم چروک اشاره کرد. بعد از هربار استراحت بر روی تخت، کاملا روتختی را مرتب کنید، تا چروک نشود. روتختی های لوکس عموما از جنس ابریشم یا ساتن مرغوب می باشند و تزئینات زیادی بر روی آن ها انجام می شود. حتما به جنس روتختی توجه داشته باشید، سعی کنید به سراغ خرید جنس های مرغوب و باکیفیت بروید، از قبیل: ساتن و ابریشم که نرم و لطیف هستند و خواب را برای شما لذت بخش می کنند. همچنین این الیاف بسیار نرم و دلپذیر هستند و هنگامی که بدن خود را در بین حجم زیادی از پنبه می گذارید، لذت بسیار زیادی می برید. بد نیست بدانید توجه به طرح سرویس لحاف و روتختی که قصد خرید آن را کرده اید، کاملا سلیقه ای بوده و تنها بسته به نظر و انتخاب شخصی و یا مشترک شما با همسرتان دارد. ممکن است در برخی سرویس های روتختی یک ملحفه دوردوزی شده طرح دار جهت استفاده در روز های گرم قرار داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید