بهترین روتختی +8 مدل بهترین روتختی

البته قیمت این نوع روتختی به نسبت سایر روتختی ها، بیشتر است. بهترین رنگ ها برای ست روتختی استفاده از رنگ های روشن در طیف های مختلف است که میتواند زیبایی و جذابیت فضا را دوچندان کند. قیمت روتختی های موجود در بازار معمولا خیلی بالا نیست و هر فردی متناسب با بودجه ای که دارد، می تواند نسبت به خرید آن اقدام کند. خرید اینترنتی مدل های روتختی گلدار زیبا و شیک با قیمت و مشخصات! معمولا در طرح های رو تختی سه بعدی یک طرح لحاف، ساده است. روتختی سهبعدی: از جمله روتختیهای بسیار زیبا، روتختیهای طرح سه بعدی هستند که از طرح و نقش بسیار جذابی برخوردارند. روتختی و بالش طرح دار بهتر است یا ساده؟ بهتر است انتخاب رنگ اجزاء مختلف سرویس خواب طوری باشد که هم یکنواخت و کسل کننده نباشند و اگر از رنگ های متنوع برای اجزاء مختلف سرویس خواب استفاده میشود این رنگها باهم هارمونی داشته باشند و حتی المقدور با رنگ های استفاده شده در اتاق خواب هماهنگ شوند تا ست رنگ ها باعث ایجاد آرامش و خواب راحت تر شود.

اگر فضای اتاق تان بی رنگ و روح است و می خواهید به آن کمی جذابیت اضافه کنید، این روتختی ها انتخاب معقولانه ای هستند. این روتختی ها برای کسانی که دکوراسیون خسته کننده ای دارند و می خواهند با یک انتخاب صحیح، آن را از یکنواختی و بی روحی بیرون آورند، خیلی مناسب هستند. روتختی های پوست به زیبایی هر چه تمام تر، دکوراسیون اتاق شما را بی نظیر ساخته و به محیط آن جلوه می دهند. مثلا رنگ های طوسی و صورتی از طیف رنگ های روشن و مناسب برای اتاق خواب هستند و با هم همخوانی داشته و می توانند آرام بخش باشند. روتختی های ایرانی کیفیت خوبی دارند و با قیمت مناسب تری قابل خرید هستند. رنگ های خنثی در چیدمان فضا از بهترین گزینه ها هستند، چرا که بسیاری از رنگ های دیگر در کنار این رنگ ها هارمونی مناسبی دارند. اگر در اتاق خوابها از رنگ های مختلف و نا متوازن استفاده شود ممکن است باعث هرج و مرج و ناهماهنگی شده و آشفتگی و عدم تمرکز ذهن را در هنگام خواب به دنبال داشته باشد. مزیت انواع روتختی های ساده در این است که تقریبا با هر سبکی از دکوراسیون که در اتاق شما به کار رفته باشد، هماهنگ می شوند.

علاوه بر این، سرویس های رو تختی دارای مدل های مختلفی می باشد که در ادامه به معرفی هر کدام پرداخته می شود. رو تختی پیکه طرح های زیبایی دارد و علاوه بر اینکه نقش روانداز را دارد به عنوان یک روتختی برای مرتب نشان دادن تخت نیز به شما کمک می کند و دکوراسیون اتاق خواب شما را زیباتر می سازد. یا اگر دیوارهای اتاق خواب نقاشی یا کاغذ دیواری شده است میتوان با توجه به رنگ غالب در اتاق خواب، رنگ رویه اجزاء مختلف سرویس خواب را هماهنگ نمود تا نمای اتاق زیباتر شود. زیبایی طرح و رنگ این نمونه پتوها باعث شده تا علاوه بر جنبه پوششی بهعنوان نمای زینتی تخت خواب نیز مورد استفاده قرار گیرند. ملحفه تشک، ملحفه رو انداز، رو بالشی و رو کوسنی اجزا مختلف این مجموعه را تشکیل میدهند رنگ اجزا مختلف سرویس تخت خواب باید طوری انتخاب شود که از هماهنگی لازم با یکدیگر و نمای کلی اتاق خواب برخوردار باشند. برای ست کردن رنگ های اتاق خواب متناسب با شرایط و سلیقه میتوان از رنگ های مکمل و یا متضاد استفاده نمود. روتختی ها دارای رنگ بندی و طرح های متنوعی هستند که با توجه به هارمونی و دکوراسیون اتاق خواب ( رنگ پرده , دیوار, کاغذ دیواری, کف ) میتوانید روتختی مورد دلخواه خود را از خواب شاپ تهیه و سفارش دهید.

رو تختی و رو بالشی طرح دار اگر به رنگ سفید باشد میتواند جلوه دیداری خوبی داشته و بهتر در فضای بسته و سایه روشن اتاق خواب به چشم بیاید رنگ سفید و روشن به دلیل چرک دوست بودن زودتر کثیف و سیاه شده و احتیاج به شستشو دارد به همین دلیل هر شخصی متناسب با شرایط و سلیقه خود نوع رو تختی یا رو بالشی طرح دار و ساده را انتخاب میکند. اگر با سبک مراکشی و طرح و رنگ های آن آشنایی داشته باشید، احتمالا می دانید که رنگ های سفید و آبی از مهم ترین خصوصیات تشکیل دهنده آن هستند. روتختی های سنتی به فضای اتاق شما گرمی و صمیمیت می دهند. انتخاب طرح رو تختی، بستگی به نظر، سلیقه و دکوراسیون اتاق دارد. طرح های دیجیتال نیز از مدل های زیبا و چاپ فوقالعادهای برخوردارند. روتختی مخمل از دیگر گزینه های موجود است. گزینه بعدی رنگ است. بهتر است قبل از خرید روتختی، از طریقهی شستشوی روتختی مطلع شوید تا شستشو را اشتباهی انجام ندهید. هنگام خرید روتختی به چه نکتههای دیگری توجه کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید