45 مدل انواع روتختی دونفره ساده و جدید [بهترین] + خرید روتختی

از پریدن و یا بازی کردن کودکان بر روی تخت جلوگیری کنید، چون روتختی صدمه می بیند و ممکن است پاره شود. اگر هنوز چیدمان لوازم و وسایل اتاق خوابتان تمام نشده، پس صبر کنید تا یک روتختی متناسب با لوازم دیگر اتاق و به خصوص استایل تخت خود انتخاب و خریداری کنید. اگر از جمله افرادی هستید که عاشق تغییر و تنوع هستید، می توانید از لحاف های دو رو استفاده کنید. می توانید به سراغ خرید روتختی های دورو بروید، چون هر دوطرف این مدل ها را می توان استفاده کرد، در تغییر دکوراسیون و زیبایی اتاق، نقش مهمی را ایفا می کنند. اما اگر اتاق بزرگی دارید، طرح های شلوغ زیبایی خاصی به محیط می بخشند. اولین نکته ای که در راهنمای خرید روتختی ذکر شده، توجه به سایز تختخواب شماست؛ چرا که اگر بدون توجه به سایز تخت اقدام به خرید روتختی کنید، ممکن است سایز روتختی خریداری شده، با سایز تختخواب شما همخوانی نداشته باشد. از آنجایی که تنوع رو تختی زیاد است بنابراین بهتر است که در موقع خرید حتما به مرغوب بودن جنس آن توجه نمایید چرا که در طول شب رو تختی با شما در تماس است و در صورت نداشتن کیفیت مناسب امکان دارد که به سلامتی شما آسیب برساند.

جنس کاور لحاف از اهمیت زیادی برخوردار است، زیرا در تماس مستقیم با بدن می باشد و یک یا دو طرف آن طرح دار خواهد بود. اگر کمی بیشتر هزینه کنید مطمئن خواهید بود که روتختی شما کیفیت مطلوبی دارد و مجبور نخواهید شد پس از مدت کوتاهی دوباره برای خرید روتختی هزینه کنید. آیا میدانید برای خرید روتختی ایرانی و خرید روتختی ترک در اصفهان باید به کدام مغازه یا فروشگاه مراجعه کنید؟ اگر دنبال گزینه لوکسی برای اتاق خواب خود هستید، به ابریشم فکر کنید. روتختی را می توانید در سایزهای مختلفی از جمله روتختی دونفره، روتختی یک نفره، روتختی دخترانه، روتختی پسرانه، روتختی عروس، روتختی سه بعدی، روتختی اسپرت و روتختی ساده پیدا کنید. به همین دلیل است که باید در انتخاب روتختی بسیار محتاط باشید و توجه داشته باشید، که بهترین رو تختی را متناسب با دکوراسیون اتاق خود بخرید. در نهایت لحاف لایت ساده با وزن بسیار کم و پوشش عالی جهت ارائه به مشتریان گرامی در دسترس است. مدل های مختلفی از روتختی عروس و سرویس لحاف عروس وجود دارد که در قیمت های متغییری به فروش می رسند. همچنین سرویس های روتختی دارای انواع مختلفی هستند که لازم است در هنگام خرید روتختی از انواع و تکه های روتختی آگاهی کامل داشته باشید.

هم چنین روتختی را می توان مجموعه ای کامل از هر آن چه برای تخت خواب لازم است، دانست. اگر درحال تغییر دکوراسیون اتاق خواب خود هستید و یا و درحال خرید جهیزیه هستید بهتر است بعد از انتخاب تمامی وسایل اتاق خواب و چیدمان آن به سراغ انتخاب روتختی بروید. همچنین ممکن است لباس یا پارچههای دیگر به روتختی شما رنگ بدهند، رنگ پارچه تغییر کند و به بافت آسیب برساند. دیگر نیازی نیست لحاف نو هم بخرید. روتختی کتان دوام بالاتری نسبت به پارچههای دیگر دارد. میکروفیبرها از پارچههای قابل تنفس بهحساب میآیند.اغلب بافت متراکمی دارد و دوامش زیاد است. نوع کشدار آن مرسوم تر و کاربردی تر است اما می توان بوسیله چندین سنجاق یک ملحفه دوردوزی شده را از زیر به تشک فیکس کرد و بخوبی از آن استفاده کرد. معمولا لحاف ها نیز یک یا دو طرفشان طرح دار می باشند، اما اگر هر دو طرف لحاف بدون طرح و سفید رنگ بود به آن لحاف لایت می گویند.

اگر فضایی گرم و صمیمی می خواهید، بهتر است از روتختی های با رنگ گرم و طرح دار استفاده کنید. از آن گذشته از شست و شوی روتختی با مواد آنزیم دار خودداری کنید که سبب رنگ پریدگی و آسیب به بافت رو تختی می شوند. ۵۰ سانتی متر تولید می شوند و اگر داخل آنها را با داخلی مناسب پر کنید می توانند به شکیل تر شدن تخت خواب شما کمک کنند. بهتر است برای اتاق خواب های شلوغ، از روتختی ساده استفاده کرده و در نهایت، از یک یا دو رنگ در روتختی خود استفاده کنید. همه محصولات دستهبندی روتختی را میتوانید با راهنمایی کارشناسان و مشاوران فروش بهتر بشناسید. قیمت روتختی هم مشابه تمام محصولات موجود در بازار در نوسان بوده و ثابت نیست. جنس روبالشتی ها هم از جهت اینکه سر بر روی آنها قرار می گیرد و هم از جهت اینکه بیشتر از سایر تکه ها شسته می شوند از اهمیت بالایی برخوردار هستند. هم چنین استفاده از انواع مناسب آن، باعث القای حس خوب و ایجاد سبک در فضای اتاق خواب می شود. به خاطر داشته باشید شما همیشه نمی توانید کتان باکیفیت را در رنگ دلخواه بدست آورید؛ زیرا پروسه هایی که این الیاف پشت سر می گذارند ممکن است باعث تخریب آن ها شود؛ از این رو تولیدکنندگان ترجیح می دهند کتان را به رنگ سفید و یا زرد متمایل به سفید نگهدارند.

دیدگاهتان را بنویسید