قیمت و خرید جدیدترین روتختی ترک و سه بعدی یک نفره و دو نفره

این مدل روتختی را به نام پیکه نیز می شناسند که ضخامت و جنس الیاف به کار رفته در آن به نوعی انتخاب شده است تا در فصل بهار و تابستان قابل استفاده باشد. 4. هرگونه درز و پارگی را قبل از شستشو بدوزید. پس قبل از خرید حتما دقت داشته باشید که کدام یک از این تکه ها مورد نیازتان است و با توجه به بودجه ای که مد نظر دارید، گزینه مناسب را خریداری کنید. پس حتما قبل از خرید مطمئنا شوید که سایز روتختی به اندازه تخت خوابتان بخورد و با آن تناسب داشته باشد. در این شرایط بهتر است یک روتختی ساده با جنس و کیفیت بالا و قیمتی مناسب بخرید تا این که به سراغ خرید روتختی خوش رنگ و لعابی بروید که انواع و اقسام حساسیت های پوستی را به شما القا می کند و نمی توانید در شب خواب راحتی با آن داشته باشید.

پس شما می توانید با انتخاب این مدل روتختی، طرح های فانتزی یا سه بعدی که می پسندید را سفارش دهید و تخت خوابتان را به صورت منحصر به فرد جلوه دهید. از جمله مدل های جذاب و شیک رو تختی دخترانه می توان به طرح های اسپرت، طرح های فانتزی دخترانه و طرح های کارتونی اشاره کرد. اگر عاشق هنر باستان ایرانی هستید و علاقه دارید تخت خوابتان با طرح و رنگ های تاریخی ایرانی، دکور شود، بهترین گزینه پیش رویتان، روتختی های سنتی است. اگر از آن دسته آدم ها هستید که شب سردشان می شود، این گزینه خوبی برای شما به حساب می آید. در هنگام چیدمان دکوراسیون اتاق خواب ، تمام زیبایی و جلوه آن با انتخاب یک روتختی مناسب تکمیل می شود. روتختیها از نظر سایز در دو دسته روتختی یک نفره و روتختی دو نفره قرار میگیرند. روتختی دو نفره مانند تختخواب مهم است. در حقیقت اشتباه نیست اگر بگوییم تخت خواب مهم ترین آیتمی است که به محض ورود به اتاق خواب به چشم می خورد.

طراحی روتختی چهار فصل به صورتی است که یا ضخامتی متوسط دارد و یا به صورت کاور لحاف قابل جدا شدن عرضه می شود تا در تمام روزهای سال، از آن در اتاقتان استفاده کنید. از دیگر ﺧﺼﻮﺻﯿﺎت این سرویس می توان به ﺛﺒﺎت رﻧﮓ، ﻋﺪم ﭘﺮزدﻫﯽ، ﻟﻄﺎﻓﺖ و ﻧﺮﻣﯽ پارچه، عدم آﺑﺮﻓﺖ، ضد حساسیت و انتی باکتریال بودن آن اشاره کرد.روتختی های خوابالو در طرح ها و رنگ های متنوع و روز دنیا و متناسب با هر نوع سلیقه ای تولید میگردد. ابریشم مناسب شب های تابستانی نیست، زیرا در چنین هوایی ابریشم به پوست می چسبد. • دارای الیاف لطیف و نرم بوده و تماس با آن پوست را آزرده نمیکند. در زمان خرید تا حد ممکن از خرید روتختی های پلاستیکی خودداری نمائید تا روز خود را با حس بد تعریق شروع نکنید. محصول ارائه شده از پارچه باکفیت تهیه شده و در یکی از معتبرین شرکت های چاپ پارچه با استفاده از رنگهای درجه ۱ و ری اکتیو تکمیل شده است.لیاف به کار رفته در تولید لحاف خوابالو ۳۵۰ الی ۴۰۰ گرم ویسکوز بوده که باعث پف و حجم بسیار متناسب لحاف گردیده است.

باید بدانید که هر روتختی را بر اساس جنس پارچه و طرح و رنگی که در تولید آن به کار رفته است و با توجه به تعداد تکه ها، اندازه تخت خواب و گرم و خنک بودنشان، می توان به انواع مختلفی دسته بندی کرد. تولید کنندگان سرویس های روتختی دخترانه و پسرانه، آن ها را با طرح های مختلفی تولید و ارائه می کنند. سایز روتختی یکی از مهمترین موضوعات در زمینه انتخاب و خرید روتختی می باشد که باعث مشخص شدن یک نفره و دونفره بودن آن می شود. گرما و سرما در هنگام خواب باعث برهم زدن خواب شما خواهد شد. از روش های دیگر ست کردن اتاق خواب با سرویس خواب، رنگ کردن سقف اتاق متناسب با رنگ سرویس خواب است تا هم باعث زیبایی کار شود و هم از یکنواختی فضا جلوگیری کند. برای ست کردن رنگ های اتاق خواب متناسب با شرایط و سلیقه میتوان از رنگ های مکمل و یا متضاد استفاده نمود. به همین دلیل تولید کنندگان از ترکیب این دو الیاف نیز برای دوخت روتختی استفاده می کنند که گزینه ای ارزان تر از الیاف طبیعی و با کیفیت تر از الیاف مصنوعی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید