روتختی ها دارای ساختارهای متفاوتی هستند

2. نکته مهم دیگری که در انتخاب پارچه روتختی مناسب می بایست در نظر گرفت ، آب و هوای مکانی است که در آن زندگی می کند . حال در زیر به نکات مهم پیرامون انتخاب روتختی مناسب می پردازیم. از آنجا که طول اکثر تخت ها دو متر می باشد بنابراین مهم ترین نکته در انتخاب روتختی عرض تخت است. این رو تختی ها نیز عموما برای تخت های دو نفره از سایز های خیلی کوچک تا خیلی بزرگ (!) طراحی شده اند و شما می توانید طرح های زیبایی از این نوع رو تختی های دو نفره را با سایز و ابعاد دلخواه خود سفارش دهید و قبل از خرید از کارشناسان و مشاوران ما، مشاوره رایگان بگیرید. رنگ روتختی یکی از آن مسائل خیلی سلیقهای و شخصی بهحساب میآید. به طور کلی روتختی با لحاف تفاوت دارد و از ویژگی های آن ها می توان به سبک وزن بودنشان اشاره کرد. ست ها به صورت چاپ دیجیتال و سبک های مختلف تولید و هر فصل سال بروز رسانی می شوند.ست های دو نفره بصورت 6 تکه شامل یک عدد لحاف،یک عدد ملحفه کشدار تشک و چهار عدد روبالشی می باشند.تمامی محصولات دارای گارت گارانتی سه ساله می باشد.

وزن آن سبک است و حس سنگینی نمیدهد. به این ترتیب که شما یک لحاف بدون طرح تحویل میگیرید که به آن لحاف لایت هم میگویند. حتما شما هم در انتخاب یک فروشگاه داشتن تنوع محصولات یکی از اصلیترین دغدغههایتان است تا با قدرت بیشتری اقدام به تصمیمگیری و خرید کنید. اگر اتاق خواب شما کوچک است بهتر است طرح های ساده ای را برای دکوراسیون خود انتخاب کنید. اگر میخواهید روتختی کتان را در خانه بشویید، باید به رنگ پارچه توجه کنید و هر گونه موادشوینده را به کار نبرید. حال با توجه به معیارهای گفته شده ممکن است از خود سوال کنید که روتختی عروس ایرانی بخریم یا خارجی؟ استفاده از روتختی فانتزی و تزیینی عموماً در بین عروس خانم ها به چشم می خورد . روتختی ساتن عروس هم با توجه به طراحی و تعداد تکه های روتختی در رنج قیمت 2 الی 6 میلیون تومان به فروش می رسد. بهتر است برای خرید روتختی قیمت مناسب در اصفهان فروشگاههایی را انتخاب کنید که در کنار ارائه محصولات باکیفیت از نظر اقتصادی نیز به فکر مشتریان خود باشند. برای نگهداری و جلوگیری از آسیب به رو تختی بهتر است که در موقع شست وشو آن را به خشک شویی بسپارید.

در صورت تغییر رنگ ، آن را برای شستشو به خشک شویی بدهید. در این صورت شما میتوانید کاور را با دست یا با استفاده از لباسشویی بشویید تا به لحاف و الیاف روتختی آسیب وارد نشود. شما باید هر چند هفته یکبار روتختی خود را بشویید تا گرد و خاک و بوی عرق را از لحاف یا کاور پاک کنید. گاهی اوقات خریداران محترم به دنبال پیدا کردن بورس روتختی اصفهان هستند و تمایل دارند که با یک بار مراجعه به بازار امکان خرید روتختی نوجوان، روتختی عروس، روتختی سه بعدی یا روتختیهای یک نفره و دو نفره را داشته باشند. توصیه می شود برای تخت دو نفره ، تخت عرض 160 و برای تخت یک نفره ، تخت عرض 90 را سفارش دهید . گوشه روتختی را داخل کمی ماده شوینده فرو ببرید و به رنگ آن توجه کنید. قیمت روتختی و سرویس لحاف سلطنتی کمی بیشتر از روتختی اسپرت ساده است. برای اتاق های کوچک بهتر است طرح و مدل ساده بکار ببرید. روتختی با چه جنسی بهتر است؟ استفاده از روتختی تنها در جهت پوشاندن تخت نیست؛ بلکه می توان با استفاده از یک رو تختی مناسب ظاهری زیبا به فضای اتاق خواب بخشید. این وب سایت نه تنها در شهر اصفهان بلکه در سراسر ایران نیز آماده ارائه خدمات و ارسال سفارشات است.

افراد بسیاری نیز برای خرید روتختی یک نفره، روتختی دو نفره، روتختی نوزاد و روتختی نوجوان در اصفهان سایتها را انتخاب میکنند. برای محافظت و جلوگیری از خراب شدن، ممکن است مجبور شوید ابریشم را به خشکشویی برده و هزینه زیادی برای نگهداری و خدمات، متحمل شوید. اگر میخواهید روتختی عمر بالایی داشته باشد و تغییر رنگ ندهد، باید نکاتی را رعایت کنید، زیرا خشکشویی روبالشتی و خشکشویی پتو با تکشویی روتختی متفاوت است. با انتخاب پارچه های مناسب، بالشت و ملحفه های مناسب برای تخت خواب، شما دیگر مجبور نیستید در هنگام خواب مرتب دما را تنظیم کنید، لباس زیادی بپوشید و یا روتختی های اضافی پهن کنید. در این مقاله شما را برای خرید روتختی در اصفهان راهنمایی کردیم و روشهای مختلفی را پیش پای شما قرار دادیم. چنانچه درباره آدرس مجموعه یا به راهنمایی درباره خرید اینترنتی نیاز داشتید با شماره تلفن ۳۲۲۲۳۳۳۴-۰۳۱ تماس بگیرید. همچنین مجموعه صفاهوم را که یکی از قدیمیترین و اولین فروشگاههای منسوجات خانگی در شهر اصفهان است معرفی کردیم تا خریدی منصفانه، به صرفه و باکیفیت داشته باشید. با کسب اطلاعات لازم می توانید بهترین لحاف روتختی و کالای خواب را برای خود انتخاب کنید. 5. هنگام شستشو و خشک کردن ملحفه ها از درجه حرارت متوسط یا کم استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید