راهنمای خرید بهترین سرویس روتختی و معرفی انواع مختلف آن

شست وشوی روتختی پلی کتان پیچیده نیست و در لباس شویی شسته می شود. اگر با استفاده از پوست حیوانات در جهت دکوراسیون منزل خود موافق نیستید، می توانید از گزینه های ساخته شده از پوست مصنوعی استفاده کنید. اگر کمی بیشتر هزینه کنید مطمئن خواهید بود که روتختی شما کیفیت مطلوبی دارد و مجبور نخواهید شد پس از مدت کوتاهی دوباره برای خرید روتختی هزینه کنید. این مژده را به خریداران محترم میدهیم که هزینه ارسال کالا به سراسر ایران رایگان بوده و مجموعه صفاهوم این هدیه را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. خرید یک لحاف روتختی با کیفیت و مرغوب بهتر از خرید چند سرویس بی کیفیت است چرا که طرح و رنگ پارچه ناخودآگاه پس از چندبار شستشو از بین می رود پس بهتر است با صرف هزینه بیشتر از پارچه های مرغوب تر و بادوام تر استفاده کنید. چون خیلی از افراد نوع طرح دار آن را پسند کرده و دوست دارند و خیلی از افراد به دلیل شلوغ شدن سطح روتختی یا رو بالشی آن را پسند نمی کنند و معتقد هستند که هرچه فضای سرویس خواب ساده تر باشد فرد استفاده کننده کیفیت خواب بهتری خواهد داشت.

رو تختی ها نقش بسیار مهمی در زیبایی و چیدمان اتاق خواب ایفا می کنند. محصولات کارولت از رنگ بندی زیبا و منحصر بفرد برخوردار هستند به شکلی که میتوانند رضایت سلیقه های مختلف را جلب کنند. لحاف یا لایت است که با انواع پشم پر شده و به عنوان روانداز استفاده میشود. رو تختی های عروس، معمولا یکی از پر زرق و برق ترین انواع رو تختی های موجود در بازار هستند که برای سرویس خواب عروس و داماد خریداری می شوند. این نوع ملحفه برای استفاده در تابستان و گرما است. در انتخاب رنگهای سرویس خواب با استفاده از رنگ های متفاوت و همگون میتوان نوعی هماهنگی به وجود آورد مثلا میتوان رنگ بالش و روانداز را یکسان انتخاب نمود ولی رنگ ملحفه تشک متفاوت باشد یا میتوان بالش و کوسن ها را با ملحفه های یک رنگ انتخاب نمود تا باعث زیبایی فضا شوند. را به عنوان متعادل کننده و رنگ مکمل در نظر گرفته است.

این روتختی ها بیش تر با سبک بوهمین همخوانی دارند و به خاطر نقوش زیاد و شلوغی که در بر می گیرند با عناصر این سبک و رنگ های شاد و گرم، هماهنگی بیش تری دارند. به همین خاطر کالای خوابی که استفاده می کنید بسیار مهم است. از دیگر رنگ هایی که میتوانند برای یک خواب راحت بر روی بینایی و سیستم کنترلی بدن یعنی مغز تاثیر بگذارند میتوان به رنگ هایی مانند زرد، سبز، نقره ای، نارنجی، سفید و کرمی اشاره کرد. چشم ها در برخورد و دیدن رنگهای مختلف میتوانند تاثیر مستقیمی بر شرایط خواب داشته باشند. دکوراسیون اتاق خواب معمولا رابطه نزدیکی با نوع شخصیت افراد مختلف دارد و ست رنگ لوازم خواب میتواند تاثیر زیادی در دکوراسیون کلی اتاق خواب داشته باشد. رنگ آبی از رنگ های ملایم و آرام بخش است که میتواند تاثیر خوبی در یک خواب راحت داشته باشد. رنگ روتختی تاثیر بسیار زیادی روی احساس شما در اتاق خواب دارد. هماهنگی میان رنگ و طرح روتختی و کاغذ دیواری و رنگ پرده از نکاتی است که باعث می شود شما در اتاق خواب تان احساس آرامش داشته باشید. روتختی ابریشمی با این که قیمت بسیار زیادی نسبت به دیگر گزینه های موجود در بازار دارد، یک انتخاب بی نظیر و متجملانه است که دکوراسیون سلطنتی اتاق شما را تکمیل می سازد.

اگر در اتاق خوابها از رنگ های مختلف و نا متوازن استفاده شود ممکن است باعث هرج و مرج و ناهماهنگی شده و آشفتگی و عدم تمرکز ذهن را در هنگام خواب به دنبال داشته باشد. رنگ های خنثی در چیدمان فضا از بهترین گزینه ها هستند، چرا که بسیاری از رنگ های دیگر در کنار این رنگ ها هارمونی مناسبی دارند. با انتخاب روتختی از میان طرح های مراکشی، می توانید دیوارکوب ها، کوسن ها و حتی تابلوهای خود را آبی انتخاب کنید تا هارمونی زیبایی ایجاد نمایید. همچنین میتوان برخلاف رنگ ملحفه تشک و رو انداز که از رنگ های روشن و هماهنگ انتخاب میشوند رنگ ملحفه بالش و یا کوسن از رنگ های تند تری برخوردار باشند تا در فضای کلی کار بیشتر جلب توجه کرده و کیفیت و زیبایی کار را افزایش دهند. اگر دیوارهای اتاق خواب سفید باشد میتوان با اضافه کردن رنگ های جذاب به سرویس تخت و خواب فضا را دگرگون نمود برای این کار مثلا میتوان رو تختی و کوسن ها را با پرده ها همرنگ نمود تا اتاق شکل زیبایی به خود بگیرد. سرویس روتختی و لحاف داتیس از بهترین نوع پارچه به نام تنسل (TENCEL) تهیه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید