آموزش میکاپ عروس در منزل + نحوه آرایش

چهره شناسی و انتخاب آرایش مناسب برای هر چهره و صورتی از دیگر مهارت هایی است که در آموزش میکاپ عروس، باید به مهارت جویان آموزش داده شود. بهتر است بدانید کلاس هایی که در قالب ورکشاپ و در بازه های زمانی کوتاه مدت بدون گذراندن آیتم های پیشنیاز برگزار می گردد از درجه اعتبار ساقط می باشند ، این گونه کلاس ها معمولا در سالن های آرایش طی ۴ یا ۵ جلسه و به صورت فشرده و با هزینه های هنگفت برگزار می گردد ، به عنوان مثال شخصی که برای گذراندن دوره آموزشی گریم و میکاپ مراجعه می نماید بایستی آیتم پیش نیاز شناخت آناتومی صورت را گذرانده باشد تا با انواع آناتومی صورت ها و چهره های مختلف آشنایی پیدا نماید تا بتواند عیوب صورت افراد مختلف را رفع نماید. از یک کرم پودر روشن یا کانسیلر روشن برای پوشش زیر چشم و بالای گونه و زیر گونه مطابق شکل استفاده نمایید. سرمهای پوست یکی از مهمترین وسایلی است که قبل از کرم پودر زدن و پنکیک باید حتما بر روی پوست زده شود. این فصل آرایش باید لایتتر و سادهتر باشد و البته سلامت پوست هم مهم است.

بسیاری از میکاپ کاران تنها پوست صورت را پوشش می دهند و از پوست گردن غافل می شوند. وقتی مژه هایتان را آنقدر ریمل می زنید که به هم می چسبند و آنقدر کرم پودر می زنید که عین مجسمه های گچی می شوید، نه تنها زیبا نمی شوید، بلکه حتی زیبایی طبیعی خودتان را نیز از بین می برید. آیا دوره میکاپ عروس مدرک بین المللی دارد؟ شما خواهید توانست در انتهای دوره، از مرکز نیک اندیشان، مدرکی بین المللی از آکادمی URS انگلستان دریافت کنید. یکی دیگه از موضوعات مهمی که لازمه به عنوان یک میکاپ آرتیست یاد بگیرید، ایجاد تناسب بین مدل میکاپ و مدل موها و شینیون هست تا نتیجه نهایی کار فوق العاده خیره کننده و جذاب بشه. امیدواریم این آموزش میکاپ فانتزی برایتان جذاب بوده باشد و از آن لذت برده باشید. انواع رنگ ها، مدل و جنس برس ریمل، و فرمولاسیون ریمل می تواند به قدری متنوع باشد که در انتخاب آن با مشکل مواجه شوید.

سبک های گوناگون دیگری برای آرایش و میکاپ صورت موجود است مانند: سبک هندی در آرایش، سبک هالیوودی، سبک عربی و..که می توان برای هر نوع سلیقه ای زیبا به نظر بیاید و کاربرد داشته باشد. از مزایایی کلاس حرفه ای آموزش میکاپ و آرایش خانم سارا عسگری می توان به نامحدود بودن کلاس های اشاره کرد. می توان به جرات نیک اندیشان را بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در تهران دانست. برای سایه مشکی تمام برس سایه را به سایه مشکی آغشته نکنید، کمی سایه مشکی به برس سایه بمالید و آن را روی پلک محو کنید تا یک میکاپ اسموکی ملایم داشته باشید. زیرا که روح انسان در آن دمیده و آفریدگار آن پروردگار میباشد. همچنین در این دوره با آرایش کامل چشم آشنا میشود از آنجا که چشم قسمت اصلی صورت در گریم می باشد و بیشتر آرایش صورت برای چشم انجام میشود. از آنجایی که پوست معمولا در فصل زمستان خشک و گاهی پوسته پوسته میشود حتما قبلا از استفاده از کرمپودر و پنکیک از مرطوب کننده و آبرسان مناسب پوست خود استفاده کنید.

با توجه به اینکه در فصل زمستان هوا سرد و خشک میشود، استفاده از کرمهای مرطوب کننده و آبرسان برای پوست بسیار ضروری است. سپس از قسمت وسط پلک به چشمان خود مژه مصنوعی را یچسبانید. اگر میخواهید خط لب بکشید، رژ لبتان را تاجاییکه ممکن است نزدیک به لبهها بکشید؛ سپس با خط لب، مرز و شکل لبتان را مشخص کنید؛ آنگاه دوباره کمی رژ لب بزنید و رژ و خط لب را در هم یکنواخت کنید. سپس هنرجو با فرم صورت، گریم صورت و تبدیل فرم صورت به فرم ایده آل، آشنایی با کرم های متناسب با رنگ پوست ، آشنایی با سایه متناسب با فرم صورت و… این باعث می شود که در عکس ها عرق کرده به نظر برسید. هر کدام را که دوست دارید و به میکاپتان میآید عملی کنید و بدانید که کفایت میکند. کرم پودر صورت را صاف و یکدست می کند و جلوه زیبایی به چهره شما می بخشد. هنرجویان آموزش میکاپ، با شرکت در کلاس های آموزشی آموزشگاه های هنرهای زیبایی معتبر می توانند، این هنر را بیاموزند. عروس سرا و سالن زیبایی دنیای چهره ها اماده ارایه حرفه ای ترین و متنوع ترین خدمات: خدمات زیبایی ناخن، کاشت ناخن، شینیون مو، رنگ مو تخصصی، صافی و احیای مو و..

دیدگاهتان را بنویسید