در دوره آموزش میکاپ چه سرفصل هایی آموزش داده می شود؟

بایستی صورتتان از هر گونه مواد آرایشی پاک شود. در قدم اول شما برای ورود به این رشته نیاز به گذراندن یک دوره آکادمیک دارید تا اطلاعات شما در این خصوص تکمیل گردد ، سپس برای اینکه بتوانید خدمات خود را به عنوان میکاپ آرتیست معرفی نمایید نیاز دارید معرفی شوید که این کار خیلی راحت با راه اندازی یک پیج تجاری در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی و همچنین ایجاد سایت جهت معرفی خدمات شما به راحتی امکان پذیر می باشد ، در ادامه اشخاصی که قصد مهاجرت داشته باشند بایستی در لینکدین پیج خود را ایجاد نمایند تا به عنوان یک رزومه مصور قابل استفاده گردد. معمولا مدرکی که پس از پایان دوره مورد نظر دریافت می نمایید نیز بایستی اعتبارات لازم را داشته باشد که در حال حاضر در کشور ایران این مدارک توسط موسسات مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای و وزارت صنعت ، معدن و تجارت صادر می گردد که مدارک سازمان فنی و حرفه ای به دلیل اینکه سرفصل های مورد تدریس به روز نمی باشد و ساعات آموزش بسیار زیادی برای آن در نظر گرفته شده معمولا پر کاربرد نیستند کما اینکه مدارک مورد تایید این سازمان که زمانی در ۸۶ کشور در جهان دارای اعتبار بود هم اکنون به زیر ۱۰ عدد رسیده ، ولی مدارک مورد تایید وزارت صنعت ، معدن و تجارت علاوه بر اینکه بین المللی می باشد از اعتبارات لازم چه در داخل و چه در خارج از کشور برخوردار می باشد.

پس از اتمام دوره آموزشی در آموزشگاه آرایشگری زنانه “کلبه آرزو ” شما هر ژورنالی را ببینید براحتی می توانید آرایش انرا تکرار کنید و این یعنی آموزش تضمینی! آموزش گریم ومیکاپ در کلبه آرزو با جدیترین متد آموزش های آرایش پیرایش توسط مدرس برتر فنی حرفه ای آموزش داده می شود و پس از تکمیل آموزشها به هنرجو مدرک لازم داده می شود. می باشد. منظور از زمان معقول و منطقی مدت زمانی است که هنرجو لازم دارد تا بهترین نتیجه را در رشته ی تخصصی خود بدست آورد. البته به دلیل اینکه کلاس های خانم سارا عسگری محدودیت جلسه ندارد تا زمانی که هنرجو با تمامی نکات، تکنیک ها و سبک های آرایشی آشنا شود می تواند در جلسات بیشتری شرکت کرده و به طور کامل آرایش و میکاپ را آموزش ببیند. یعنی هنر جو تا هر زمانی که بخواهد می تواند در آموزشگاه تردد کند و مهارتهای خود را تکمیل کند.

معمولا افرادی که در این کلاس ها شرکت می نمایند در قدم اول یا قصد ثبت برند و یا گرفتن مجوز سالن های آرایشی جهت را ه اندازی شغل و کار آفرینی در این رشته می باشند ، ما به شما می گوییم در قدم اول نیاز به انجام هیچ یک از این کار ها نیست و چون موارد یاد شده تبدیل به ابزاری برای برخی افراد سود جو شده اقدام به راهنمایی های غلط می نمایند . ما می دانیم که حقیقتی به نام عشق وجود دارد که میتواند تمام زشتی ها را نا دیده بگیرد. ما تمام آنچه که نیاز است به عنوان یک میکاپ آرتیست حرفه ای بدانید به شما آموزش خواهیم داد. امتیاز شما به این آموزش چند است؟ دوره خود آرایی و آموزش ظاهر سازی: کلاس خود آرایی دوره ای کوتاه مدت میباشد که توسط خود شخص برای رفع عیوب ظاهری مورد استفاده و برای جلوگیری از خرج اضافی(هزینه کمتر) یک هنر جو به توانایی رفع عیوب صورت با توجه با متد و تخصص اجرا و مورد استفاده قرار میگیرد. ورود به ورک شاپ های تخصصی که اهداف آن مشخص و شخث در مدت زمان کوتاهی به تخصص مفیدی میرسد.

سرفصل هایی که در دوره های آنلاین گریم و میکاپ تدریس می شود،طبق استاندارد های بین المللی بوده و شامل نکات و تکنیک های تخصصی رشته گریم و میکاپ ، از مقدماتی تا پیشرفته می باشد و با توجه به اینکه آموزش به صورت آنلاین است ، باعث می شود هنرجو ، بیشتر تکرار و تمرین کند و در حرفه ی خود مسلط شود . این اساتید گریم و میکاپ را با استفاده از متدهای روز دنیا که طبق استاندارد بین المللی طبقه بندی شده است به هنرجویان آموزش می دهند و لازم است تا این اساتید ، در رشته تخصصی خود از سوابق تحصیلی مرتبط برخوردار بوده و سوابق تدریس در کلاس های گروهی و آنلاین را در حرفه مورد نظر داشته باشند. منظور اینکه موسسات و آموزشگاه هایی که این آموزش ها را در پارت های جداگانه به عنوان مثال آموزش مقدماتی به صورت مجزا و آموزش پیشرفته نیز به صورت مجزا برگزار میگردد ، به دلیل خلائی که در فاصله ی بین این دو دوره ایجاد می گردد و آموزش ها پیوسته نمی باشند از درجه اعتبار ساقط هستند.

دیدگاهتان را بنویسید