آموزش گریم میکاپ عروس – مدرک فنی حرفه ای – آموزشگاه کلبه آرزو

به عنوان مثال استفاده از رژ لب های روشن و براق برای لب های درشت و گوشتی مناسب نیست. اگر برای یک مهمانی قرار است آرایش کنید با استفاده از «هایلایتر» متناسب با رنگ کرم یا پنکیک قسمت بالای گونهها را براق و برجستهتر کنید اما برای یک میکاپ دخترونه و لایت این کار لازم نیست. در این روش از آموزش گریم هدف آشنایی با آناتومی صورت و در پی آن شناخت تناسبات صورت است. پس از اتمام آموزشهای به شما، مدرک تخصصی آموزش میکاپ و گریم عروس توسط آموزشگاه صادر می شود و اقدامات لازم برای دریافت مدرک فنی حرفه ای انجام خواهد شد. برای چشمان، استفاده از سایه ها و خط چشم با ماندگاری بالا و اتمام آن با سایه روشن روی استخوان زیر ابرو برای جلوه دادن به چشم مناسب است. صورت همه انسان ها در حالت ایده آل برای زیبایی حد اکثری باید دارای یک سری تناسبات مشخص باشد و هر کس نسبت به ویژگی های شخصی ممکن است در این کارگاه دانشپذیران با شناخت اجزای صورت و تناسبات آن قادر خواهند بود ایرادات چهره افرادی که به ایشان برای میکاپ مراجعه می کنند درک کنند و تحلیل کنند که این شخص نسبت به موقعیتی که بناست در آن قرار بگیرد چه استراتژی آرایشی را باید برای آن در نظر گرفت.

چشم ها ممکن است پفکی، برجسته یا گود باشند که هر کدام متفاوت میکاپ می شود. در مطالبی که در آینده نه چندان دور در سایت قرار می گیرد هر یک از فصل ها به طور کامل توضیح داده می شود. در این شیوه برعکس شیوه ژاپنی ابتدا برای زمینه از رنگ های تیره استفاده می شود. صنعت آرایش در حال شکوفایی است و تقاضا برای هنرمندان حرفه ای آرایش نیز زیاد است. انتهای ابرو منطبق با خطی است که از پره ی بینی و گوشه ی خارجی چشم بگذرد و به انتهای ابرو برسد. فاصله ی لب بالا تا بینی نصف فاصله ی لب پایین تا نوک چانه بوده و برجستگی دو طرف لب بالا باید رو به سوراخ بینی باشد. برای این نوع پلک قانون از بین بردن برجستگی و برجسته کردن تو رفتگی استفاده می شود. با توجه به این که کدام نوع دوره را انتخاب کنید هزینه می تواند بین ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان باشد. شما با این کار, بینی خود را خود را ظریف تر و باریک تر می کنید. بریم سراغ ریمل، اگر دوست داشته باشید میتونید از یک مژه مصنوعی ظریف و بلند استفاده کنید و اگر نه، میتونید فقط ریمل استفاده کنید.

روی گونه هایتان از دو نوع رژ گونه استفاده کنید، اولی نوع خنثی که ازبرآمدگی گونه شروع شده و به سمت خط موهایتان میرود و دومی سایه ی روشنی که فقط روی برآمدگی گونه استفاده میشود. فون روشن را می توان با تون رنگ پوست ترکیب کرده و کار روشنی دادن را انجام داد . برای ایجاد تیرگی فون تیره را با توان سرد رنگ پوست مخلوط کرده و استفاده کنید . میکاپ هایی که برای عروس استفاده می شود سبک های متعددی دارد نظیر: میکاپ کلاسیک، میکاپ مصری، میکاپ لبنانی، میکاپ خلیجی، میکاپ هالیوودی که نوع آن باتوجه به سلیقه عروس خانوم ها و نظر میکاپ آرتیست انجام می گیرد. در انجام سایه و روشن با توجه به سلیقه آرایشگر و مشتری می توان تفاوت سایه و روشن را در بعضی از صورت ها ۴ الی ۵ درجه نیز انجام داد. بعضی از بانوان تمایل دارند که در کلاس ها و دوره های آموزش میکاپ عروس شرکت کنند و یک میکاپ آرتیست حرفه ایی بشوند . اگر می خواهید میکاپ آرتیست عروس معروفی باشید باید نکات کلیدی میکاپ و وگریم عروس را با دقت و ممارست بیاموزید.

درآموزش گریم و میکاپ یک نکته مهم این است که میکاپ آرتیست(طراح میکاپ)با تعیین معیارهای صورت هرکس بتواند صورت او را مطابق با زیبایی چهره اش بهتر نمایش دهد. همچنین برای یک یادگیری مفید بهتر است مفاهیم اصلی و پایهای را در قالب تئوری و خواندن مطالب مرتبط در کنار دورههای آموزشی نیز دنبال کنید تا روند بهتری را در این مسیر داشته باشد. آموزش گریم و میکاپ جزو الزامات مهم برای شروع فعالیتهای هنرجویان در آرایشگاهها میباشد و به همین دلیل است که افراد بسیاری با هدف شرکت در کلاس گریم به آموزشگاه آرایشگری مراجعه میکنند. این که شما بتوانید نوع و رنگ بندی آرایش را متناسب با صورت و پوست عروس تشخیص دهید بخش مهمی از کار است و می تواند کار شما را به شکلی حرفه ای نمایش دهد. خانم نفیسه احمدی مدرس حرفه ای آرایش عروس با توجه به تجربیات چند ساله خود در ابتدای کلاس آموزشی هنرجویان را با برندهای معتبر آشنا کرده و نیز تفاوت مواد آرایشی و نوع استفاده آنها را برای انواع پوست و چهره توضیح می دهند. برای برطرف نمودن معایب چهره شناخت شکل هندسی چهره از عوامل مهم است .

دیدگاهتان را بنویسید