دوره آموزش میکاپ و گریم عروس – دنیای تحول آرایشگران

به هر حال از مهم ترین ویژگی های این دوره میشه به موارد زیر اشاره کرد. اهمیت یادگیری میکاپ رو قبل تر به صورت پراکنده گفتم ولی اگر بخوایم کامل به اهمیت یادگیری میکاپ و گریم اشاره کنیم در ساده ترین حالت میشه گفت که در ابتدا میکاپ عروس برای هر آرایشگری یک چالش بزرگ تا سطح حرفه ای بودن خودش را محک بزنه و این که میکاپ عروس اگر به شکل حرفه ای انجام بشه می تونه نه تنها باعث شناخته شدن شما بشه بلکه مشتریان شما را برای استفاده از خدمات دیگرتون هم تشویق کنه. دوره ی آموزش گریم و میکاپ عروس ، دوره ای است که در آن هنرجو با انواع فرم های صورت ، پوستها ، رنگها و فرم های متنوع آرایشی آشنا می شود و می تواند با تلفیقی از این مهارتها ، به بهترین انتخاب فرم آرایشی برای مشتری و مخاطب خود برسد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند به عنوان مدرس مشغول به فعالیت شود. خانم آتنا ابراهیمی یکی از بهترین آرایشگران و مربی آرایش و گریمور حرفه ای در تمامی زمینه ها می باشد. این اساتید گریم و میکاپ را با استفاده از متدهای روز دنیا که طبق استاندارد بین المللی طبقه بندی شده است به هنرجویان آموزش می دهند و لازم است تا این اساتید ، در رشته تخصصی خود از سوابق تحصیلی مرتبط برخوردار بوده و سوابق تدریس در کلاس های گروهی و آنلاین را در حرفه مورد نظر داشته باشند.

معمولا مدرکی که پس از پایان دوره مورد نظر دریافت می نمایید نیز بایستی اعتبارات لازم را داشته باشد که در حال حاضر در کشور ایران این مدارک توسط موسسات مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای و وزارت صنعت ، معدن و تجارت صادر می گردد که مدارک سازمان فنی و حرفه ای به دلیل اینکه سرفصل های مورد تدریس به روز نمی باشد و ساعات آموزش بسیار زیادی برای آن در نظر گرفته شده معمولا پر کاربرد نیستند کما اینکه مدارک مورد تایید این سازمان که زمانی در ۸۶ کشور در جهان دارای اعتبار بود هم اکنون به زیر ۱۰ عدد رسیده ، ولی مدارک مورد تایید وزارت صنعت ، معدن و تجارت علاوه بر اینکه بین المللی می باشد از اعتبارات لازم چه در داخل و چه در خارج از کشور برخوردار می باشد. میکاپ های تند و زیاد جای خود را به میکاپ ها ساده داده اند، امروزه هدف از میکاپ بیشتر برطرف کردن ایرادات می باشد تا فرد چهره ای طبیعی داشته باشد تا یک چهره پر آرایش مصنوعی، در میکاپ های ساده ترکیب کردن رنگ کرم پورد ها با کانسلر و کانتور بسیار اهمیت دارد تا چهره فرد طبیعی به نظر آید.

همونطور که می بینین در این تصاویر از رنگ های بسیار زیبای سایه برای جذاب تر کردن چشم ها استفاده شده . 1. آیا بعد از گذراندن این دوره می تونم مشغول به کار بشم؟ نحوه برگزاری دوره میکاپ و گریم عروس به چه شکل است؟ چگونه صورت مان را به شکل صحیح آرایش کنیم؟ در این دوره شما به ابزار و تجهیزات زیادی نیاز دارید که خود آکادمی در اختیار شما قرار می دهد و اگر بخواهید از جای دیگر تهیه کنید، می توانیم در خرید بهترین و با کیفیت ترین محصولات به شما مشاوره دهیم. یک میکاپ آرتیست حرفه ای عروس باید از نحوه استفاده درست وسایل آرایشی مانند رژ لب، خط چشم، مداد ابرو، کرم پودر، پنکیک، پرایمر ها پودر فیکس کننده و دیگر وسایل اطلاعات کافی داشته باشد. آموزش قدم به قدم کانتورینگ چهره ، پوشاندن پفی چشم با گریم و .. همه اش در کلاس های خودآرایی در تهران.طریقه زدن رژلب و کشیدن خط لب، کشیدن خط چشم، طریقه حرفه ای گذاشتن مژه یکسره،طریقه حرفه ای گذاشتن مژه تکی ،طریقه حرفه ای گذاشتن مژه ریسه ای،نحوه ی کار با پودر بوراکس ،آموزش کانتور با پالت خشک، آموزش کانتور با پالت چرب ،آموزش آستر کشی پوست ،معرفی و آموزش شناخت انواع پرایمر، آموزش نحوه ی کار با کانسیلر،نحوه ی کار با مواد برای بستن منافذ پوست قبل از شروع میکاپ ، نحوه ی کار با ژل لیفت آموزش لیفت با ابزار و بدون ابزار ،فوت و فن های کوزه گری ناب را کلاس های خودآرایی در تهران به صورت حرفه و تخصصی آموزش میبینید.

در کلاس آموزش صفر تا صد میکاپ عروس به شما تمام سرفصل های فنی و حرفه ای آموزش داده می شود، ولی برای هدفمند شدن این دوره و آموزش هدفمند شما به شکلی سرفصل ها آموزش داده می شوند که بیشتر کلاس عملی باشد و قسمت کمی تئوری. از مجموعه ابزاری که در این دوره به آن نیاز پیدا می کنید، می توان به موارد زیر اشاره نمود. با کمک گریم صورت می توان روی متعادل سازی برجستگیها، فرو رفتگی ها و زوایای صورت کار کرد و با تکنیک سایه روشن و ایجاد خطای دید می توان بعضی قسمت های صورت را برجسته تر کرد یا بعضی قسمت ها را پوشاند، اما نتیجه کار چهره ای جذاب، بی نقص و طبیعی خواهد بود. را می آموزد. این دوره از آموزش آرایشگری همیشه از جذاب ترین دوره های آموزشی آموزشگاه های آرایشگری زنانه در تهران است که زیر نظر مربیان تخصصی فنی حرفه ای تمام فنون و نکات خودآرایی آموزش داده می شود و پس از پایان دوره، هنرجو به سازمان فنی و حرفه ای معرفی شده تا پس از آزمون های مربوطه ، مدرک معتبر دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید