آموزش میکاپ حرفه ای در تهران

اگر با آنچه می خواهید مطابقت ندارد ، هر چقدر معروف باشد به سراغ شخص دیگری بروید. از سیبِ گونهها شروع کنید و به بالا و سمت موها بروید. خانم سارا عسگری در طول دوره های تخصصی کلاس آموزش آرایش و میکاپ به خوبی و با اطلاعات بالا به سوالات هنرجویان پاسخ داده و هنرجویان را با بروزترین متد روز دنیا آشنا می کند. برای بزرگتر به نظر رسیدن چشم ، خط چشم را هم در بالا و هم در زیر چشم بکشید. اگر پیش از این، از مژه مصنوعی استفاده نکردهاید، بهتر است در روز عروسی هم این کار را نکنید. با محصولی که قصد دارید در روز عروسی خود استفاده کنید ، در نور طبیعی تمرین کنید. پس شما هم می تونید کسب درآمد عالی داشته باشید و هم برای خود مشتریان زیادی جمع آوری کنید و سایر خدماتی که می توانید را ارائه کنید. اگر موهایتان را با زیورآلات زیادی جمع میکنید، میکاپ صورت باید ساده اما سرزنده و با رگههای صورتی باشد. در کلاس آموزش میکاپ عروس باید به رنگهای جذاب و پرکنتراس دقت کرده و سبک های میکاپ عروس و آرایش عروس، که همزمان در اروپا و ممالک پیشرفته استفاده میشود را همزمان کرده و برای آرایش خود در نظر بگیرید.

قیمت یک میکاپ معمولی در آرایشگاه بیشتر از ۶۰ هزار تومان میباشد .شامل : آموزش شناخت پوست، پاکسازی کامل و حرفه ای صورت ،آموزش انواع ماسک های خونگی ، سالم سازی و درمان پوست ،سالم سازی و درمان پوست ،شناخت انواع فن و کاربردشان ،طریقه حرفه ای زدن فن صورت ، مراحل آماده سازی اجرای گریم ،آموزش ساخت پالت گریم ،آموزش ساخت پودر فیکس، آموزش ساخت اسپری فیکس ، آموزش گذاشتن لنز -معرفی انواع پد و قلمو ،اموزش گریم چهار بعدی و … به عنوان مثال، سلامت پوست، پیش از میکاپ از جمله مواردی است که از اهمیت زیادی برخوردار بوده و در اولویت قرار می گیرد. در غیر این صورت بعد از اتمام کار خطوط زیادی روی لب ها باقی می ماند. ممکن است لازم باشد بعضی از قسمت ها را قبل از گرفتن عکس روتوش کنید. همانطور که قبل از آرایش پوست صورت را مرطوب می کنید ، لب ها نیز باید قبل از هر کاری مرطوب شوند. رنگ رژلب باید با رژگونه مطابقت داشته باشد. البته به دلیل اینکه کلاس های خانم سارا عسگری محدودیت جلسه ندارد تا زمانی که هنرجو با تمامی نکات، تکنیک ها و سبک های آرایشی آشنا شود می تواند در جلسات بیشتری شرکت کرده و به طور کامل آرایش و میکاپ را آموزش ببیند.

میکاپ و آرایش صورت : اغلب افراد زمانی که صحبت از میکاپ می کنند به یاد آرایش صورت و میکاپ صورت می افتند در حالی که میکاپ و آرایش شامل موارد گوانگون دیگری نیز هست. بله در کلبه آرزو تمامی موارد به شما بصورت تئوری و عملی اموزش داده می شود و با کمی تمرین و همت بخوبی فرا خواهید گرفت. این اشتباه باعث ایجاد دو رنگی در پوست شما شده و زیبایی آن را کاهش می دهد. میکاپ شامل چه خدمات زیبایی می شود؟ در میکاپ، علاوه بر آن که ابتدا باید نقاط قوت و ضعف چهره شناسایی شود، باید عیوب صورت تاحدامکان برطرف شود و در نهایت به زیبایی صورت افزوده شود. بهتر است بدانید کلاس هایی که در قالب ورکشاپ و در بازه های زمانی کوتاه مدت بدون گذراندن آیتم های پیشنیاز برگزار می گردد از درجه اعتبار ساقط می باشند ، این گونه کلاس ها معمولا در سالن های آرایش طی ۴ یا ۵ جلسه و به صورت فشرده و با هزینه های هنگفت برگزار می گردد ، به عنوان مثال شخصی که برای گذراندن دوره آموزشی گریم و میکاپ مراجعه می نماید بایستی آیتم پیش نیاز شناخت آناتومی صورت را گذرانده باشد تا با انواع آناتومی صورت ها و چهره های مختلف آشنایی پیدا نماید تا بتواند عیوب صورت افراد مختلف را رفع نماید.

ملاحت و سادگی را یک گریمور بر روی چهره ایجاد میکند. در انتهای دوره فارغ التحصیلان آماده ورود به بازار کار سینما و تلویزیون برای دستیار گریمور می باشند. به طور خلاصه تر بگم در این دوره تمام سبک های محبوب که در ایران طرفدار دارند به شما آموزش داده می شود. مدت زمان معقول جهت آموزش سرفصل ها و… در واقع تعداد کلاس ها محدودیت جلسه نداشته و تا زمانی که هنرجویان آموزش آرایش و میکاپ را به خوبی انجام دهند می توانند برای حرفه ای شدن به کلاس های ایشان مراجعه کنند. از آبرسان لب استفاده کنید و 2 یا 3 دقیقه صبر کنید تا جذب شود. برای پوست تیره با تهرنگ گرم، رژگونه پررنگ به رنگ قهوهای یا مرجانی تیره با کمی سایه برنزی مناسب است. آرایش عروس ساده تر بهتر است. اگر دوست دارید از رنگهای تیزتری استفاده کنید، چشمها را ساده و طبیعی آرایش کنید تا شبیه عروسک نشوید!

دیدگاهتان را بنویسید