45 مدل انواع روتختی دونفره ساده و جدید [بهترین] + خرید روتختی

این روتختی شامل دو عدد رانر ویک کوسن دانتل دوزی بسیار زیبا است. برای مثال در سرویس چوب دو نفره از نوع سلطنتی نباید روتختی ساده و اسپرت را انتخاب کنیم، چون این انتخاب مانند یک وصله ناجور روی تخت خواب شما به چشم می خورد، پس بهترین سرویس روتختی عروس مدل سلطنتی را باید از پارچه ساتن دوزی یا روبان دوزی انتخاب نمود. در این نوع رو تختی چندین پارچه ساده و شیک در کنار هم به کار رفته تا هماهنگی بیشتری را در همه فضاها ایجاد کنند. را انتخاب کند. هنگامی که اتاق کوچکی دارید سعی کنید طرح ساده ای را خرید کرده تا بر جلوه و دلبازی آن اضافه شود. انواع متنوع و مختلف رو تختی در هنگام خرید هرعروس خانمی را به فکر می اندازد تا کدام بهتر است؟ سعی کنید در هنگام انتخاب، رنگ هایی را انتخاب کنید که در عین آرامش بخشی فضای شادی را به اتاق شما ببخشند. این مدل در اتاق خواب های بزرگ حالت ایده آل و اسپرت با آنها می دهد و باعث ایجاد یک فضای زیبا و خودمان می شود. این هماهنگی میتواند بین رنگ پرده، سرویس اتاق خواب و حتی فرش روی زمین، ایجاد شده آنها را در یک تم قرار دهید و بقیه وسایل خود را با رنگ های مکمل اصلی که باعث زیبایی انتخاب کنید.

یکی از پرطرفدارترین مدلهای که امروزه دارای علاقمندان زیادی شده و افراد با دیدن این مدل جذب آن میشوند، مدل روتختی اسپرت است که با خیلی از اتاق خواب ها هماهنگی دارد و باعث ایجاد راحتی و زیبایی خاصی به فضای اتاق شما می شود. طرح رو تختی: هر کسی بر حسب سلیقه شخصی خودش میتواند یکی از طرحهای ساده، گلدار، کلاسیک و… استفاده از کالای خواب مناسب و استاندارد، یکی از بهترین راههای تضمین کیفیت خواب و حفظ سلامت بدن است. خرید اینترنتی کالای خواب نیز مانند بسیاری محصولات دیگر معایبی نیز به همراه دارد. معمولا در هنگام خرید شرایط شست و شوی آن را از خریدار بپرسید. زیرا دارای تزئینات ریزی هستند که به هنگام استراحت و خواب ممکن است شما را اذیت کند. شما در هنگام انتخاب روتختی باید به جنس و بافت رو تختی تان توجه کافی داشته باشید. جدا از رنگ و مدل و تزئیناتی که روی ست دو نفره روتختی انجام میشود، جنس پارچه ها آن مهم ترین قسمت در انتخاب است. در این حالت به راحتی می توانید ملحفه را جدا شستشو دهید و احتیاجی به شستن لحاف و مشکلات دیگر آن نباشد.

با هماهنگ شدن رنگ روتختی و بقیه وسایل اتاق خواب یک هارمونی در فضای آن ایجاد میشود. طبی: مغزی آنها معمولا از اسفنج ساخته میشود اما مدلهای ترکیبی فنر و اسفنج هم موجود است. روتختی های سه بعدی دو نفره از جمله پر طرفدار ترین روتختی های موجود در بازار هستند. لحافهای طلاکوب هم با دوخت ظریف و چشمگیر و در ۳ دستهبندی مختلف بهلحاظ سایز و ابعاد موجود و از کیفیت الیاف هالو و میکروفایبر بهرهمند هستند. این نکته را در نظر داشته باشید وقتی جنس و کالایی ارزان فروخته می شود پارچه و الیاف نامرغوبی در آن بکار رفته است. چاپ در این روتختی ها به شکل سه بعدی بوده که با کمی فاصله از آنها تصویر برجسته به نظر میرسد. روتختی ها معمولا از وزن کمی برخوردارند و به منزله لایه ای کاملا کاربردی و زینتی بر روی تختخواب واقع می شوند. در این نوع انتخاب رنگ فرقی نمیکند چون با داشتن کمی خلاقیت اکثر رنگ ها را می توانید در یک فضا با ایجاد هارمونی استفاده کنید.

ما در شیک و تک همواره به مشتریان توصیه می کنیم تنها معیار خرید خود را قیمت روتختی قرار ندهید و اقدام به خرید روتختی ارزان ننمائید. این مجموعه شامل انواع ساده، تک رنگ، گلدار و … مدل روتختی عروس دارای انواع مختلفی است که هر کدام برای شخصی به معنای مدل خاص می باشد. اغلب روتختی های ساتن با توردوزی تزیین می شوند. با کیفیت ترین روتختی ها از پارچه های ترک ، پارچه های ایرانی و پارچه چینی درجه یک تهیه می شوند . یک اشتباه می تواند همه نظرات و تصمیمات شما را از بین ببرد. برای تشخیص کیفیت رو تختی می توانید پارچه آن را لمس کنید تا به میزان لطافتش پی ببرید و مقایسه کنید که آیا طرح و رنگ پارچه روتختی مطابق با عکس محصول است یا نه؟ همیشه تلاش کنید رو تختی که انتخاب میکنید ملحفه و لحافش از هم جدا شوند تا در تمیزکاری دچار مشکل نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید