آموزش گریم میکاپ عروس – مدرک فنی حرفه ای – آموزشگاه کلبه آرزو

یکی از مهمترین مواردی که در دوره های آموزش میکاپ مورد توجه قرار می گیرد و اغلب در ترم های نهایی نیز به آن پرداخته می شود، بحث گریم کردن است. خیر: دوره میکاپ و گریم عروس به طور کامل به شما آموزش داده می شود و به هیچ گونه پیش نیاز احتیاج ندارد، البته با توجه به سطح گستردگی میکاپ و گریم عروس شما می توانید در دوره های هم نیاز این دوره شرکت کنید تا کسب و کار گسترده تری داشته باشید. اگر بخواهیم شما را برای انتخاب بهترین کلاس آموزش گریم و میکاپ آنلاین با مدرک معتبر راهنمایی نماییم بایستی توجه شما را پیرامون چند نکته کلیدی در مورد استاندارد های بین المللی آموزش در جهان جلب نماییم. خیر: در این دوره به شما مدرک فنی و حرفه ای میکاپ و گریم عروس ارائه می شود که می تواند تاثیر بسزایی در ورود شما به بازار کار داشته باشد ولی اگر شما بخواهید با محتوای آموزشی این دوره می توانید برای مدرک بین المللی گریم و میکاپ شرکت و آزمون دهید. این اساتید گریم و میکاپ را با استفاده از متدهای روز دنیا که طبق استاندارد بین المللی طبقه بندی شده است به هنرجویان آموزش می دهند و لازم است تا این اساتید ، در رشته تخصصی خود از سوابق تحصیلی مرتبط برخوردار بوده و سوابق تدریس در کلاس های گروهی و آنلاین را در حرفه مورد نظر داشته باشند.

جهت راهنمایی در این خصوص می توانید به آدرس ذیل مراجه و یا با شماره های ذیل جهت ارتباط با دپارتمان گریم و میکاپ مرکز آموزش خانه صنعت و معدن تماس حاصل نمایید. انتخاب بهترین و معتبرترین آموزشگاه جهت شرکت در دوره های آنلاین گریم و میکاپ به شما کمک می کند تا بتوانید زیر نظر بهترین اساتید از روش های نوین آموزشی بهره مند شوید. را می آموزد. این دوره از آموزش آرایشگری همیشه از جذاب ترین دوره های آموزشی آموزشگاه های آرایشگری زنانه در تهران است که زیر نظر مربیان تخصصی فنی حرفه ای تمام فنون و نکات خودآرایی آموزش داده می شود و پس از پایان دوره، هنرجو به سازمان فنی و حرفه ای معرفی شده تا پس از آزمون های مربوطه ، مدرک معتبر دریافت کند. و تصاویری از این ویدیوها که در زیر می بینید. آیا دیدن جدید ترین متد های آرایشی شما را هیجان زده می کند؟ وقتی مژه هایتان را آنقدر ریمل می زنید که به هم می چسبند و آنقدر کرم پودر می زنید که عین مجسمه های گچی می شوید، نه تنها زیبا نمی شوید، بلکه حتی زیبایی طبیعی خودتان را نیز از بین می برید. اگر به دنبال یک گریمور حرفه ای عروس می گردید و می خواهید زیبا و خاص تر از بقیه باشید، می توانید به ما اعتماد کنید.

گریم و میکاپ زنانه هنری تخصصی از رشته های آرایشگری زنانه میباشد .با یادگیری حرفه گریم و میکاپ میتوانید برای خود یک درآمد مستقلی داشته باشید و در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی و عروس سرا ها مشغول به کار شوید ما در آموزشگاه مان در غرب تهران به صورت گام به گام این رشته را برای شما آموزش خواهیم داد . در آموزشگاه هنرجویان بعد از سپری کردن کلاس های تئوری وارد کلاس ها و کارگاهی عملی می شوند و در این کارگاه های عملی تحت نظر مربی خودآرایی تجربه کسب می کنند و با فرایند کار که در آموزش نظری آموخته اند آشنا می شوند و تخصص و مهارت کافی را کسب می کنند. خیر: بیشتر این دوره به صورت عملی بوده و برای یادگیری دقیق شما نمی توان به هیچ وجه دوره را به صورت مجازی برگزار کرد. 90% سایه زنی را در این کلاسها آموزش خواهید دید که بندرت در آموزشگاههای دیگر این امکان فراهم می شود.و در پایان شما بصورت کاملا عملی با آرایش دو عروس آشنا خواهید شد و نحوه گریم و میکاپ عروس راهم بطور زنده مشاهده خواهید کرد. با این کار چشم شما درشت تر به نظر می آید. یادتان باشد که قسمت ابتدایی چشم معمولا خطی نازک تر دارد.

9 – به قسمت میانی و ابتدای پلک سایه ترکیبی و جذاب اکلیلی کرم و هلویی بزنید. سپس از سایه قهوه ای خیلی خیلی تیره یا سایه مشکی (بسته به سلیقه خودتان) به آن قسمت بزنید. این سایه در این مرحله باید به رنگ قهوه ای تیره باشد. پس از این کار, خط های روی بینی را به صورت موازی با سایه قهوه ای و با قلم نازک و ظریف بکشید. آموزش قدم به قدم کانتورینگ چهره ، پوشاندن پفی چشم با گریم و .. همه اش در کلاس های خودآرایی در تهران.طریقه زدن رژلب و کشیدن خط لب، کشیدن خط چشم، طریقه حرفه ای گذاشتن مژه یکسره،طریقه حرفه ای گذاشتن مژه تکی ،طریقه حرفه ای گذاشتن مژه ریسه ای،نحوه ی کار با پودر بوراکس ،آموزش کانتور با پالت خشک، آموزش کانتور با پالت چرب ،آموزش آستر کشی پوست ،معرفی و آموزش شناخت انواع پرایمر، آموزش نحوه ی کار با کانسیلر،نحوه ی کار با مواد برای بستن منافذ پوست قبل از شروع میکاپ ، نحوه ی کار با ژل لیفت آموزش لیفت با ابزار و بدون ابزار ،فوت و فن های کوزه گری ناب را کلاس های خودآرایی در تهران به صورت حرفه و تخصصی آموزش میبینید. برای کشیدن خط چشم چندین روش و مدل وجود دارد که انتخاب آن به حالت چشم شما بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید