دوره آموزش میکاپ و گریم عروس – دنیای تحول آرایشگران

آشنایی با شینیون و میکاپ های روز دنیا و استفاده از بهترین لوازم آرایشی با ماندگاری طولانی مدت و استعداد بالا همگی دست به دست هم داده اند تا ایشان یکی از بهترین میکاپ آرتیست های اصفهان شوند. گریم حرفه ای توسط :مهتاب کمالى با بیش از ١٠ سال سابقه گریم تخصصی عروس، دارنده مدرک گریم بین المللى تخصصی از کلمبیا زیباترین وبیادماندنی ترین شب زندگیتان خود را به ما بسپارید. آموزش تخصصی میکاپ و خودآرایى زیر نظر مدرس بین المللی از کلمبیا خانم مهتاب کمالى و سایر خدمات ارائه شده شامل میکرو نانو لب، میکرو نانو ابرو، کاشت ناحن. دنیای تحول یکی از بزرگ ترین آکادمی های آموزشی و زیبایی در تهران است و می توان گفت تمام دوره های مربوط به زیبایی را برگزار می کند. یکی از ویژگی های این آموزشگاه، آموزش به روز است که متدهای جدید را در اختیار هنرجویان قرار می دهد. وقتی یکدفعه به یک مهمانی دعوت میشوید و فرصت رفتن به آرایشگاه را ندارید باید دنبال یک مدل ساده شنیون باشید که از پس آن بتنهایی برگردید.

شما وقتی مجلات مد را ورق میزنید، یا ستارههای سینما رو داخل یوتیوب نگاه میکنید فکر میکنید همه آنها یک آرایشگر حرفهای دارند و زمان زیادی صرف آرایش کردن میگذارند در حالیکه بسیاری از آنها چنین موقعیتی ندارند. میکاپ و گریم عروس یکی از سخت ترین دوره های آموزشی که شما به صورت حرفه ای در آن برای یک شروع حرفه ای آموزش می بینید. کلاس های دوره آموزش خودآرایی زنانه در تهران به صورت مجزا از آموزش گریم و میکاپ آموزش داده می شود.وبسایت سون لینک. باتوجه به اینکه میکاپ و گریم کار زمان بری می باشد و خانم ها فرصت کافی برای آرایش صورت خود ندارند، خانم ها ترجیح می دهند نزد میکاپ آرتیست ها بروند و هزینه های زیادی بابت میکاپ پرداخت کنند. دوره آموزش آرایش عروس زیر نظر بهترین مدرسین سازمان فنی و حرفه ای انجام می شود و شما در این دوره، آموزش گریم و میکاپ تخصصی عروس را یاد خواهید گرفت.

ولی به طور خلاصه اگر بخوام از ویژگی های این دوره بگم، باید به تایم آموزشی و کیفیت بالای دوره اشاره کنم که با اهمیت تر از هر چیزی است. دوره میکاپ و گریم عروس به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که تفاوت هر دوره با دیگری در تعداد نفرات و هزینه آن ها می باشد ولی تمام سرفصل های دوره به یک شکل است. دوره های آنلاین گریم و میکاپ در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ، به صورت آنلاین و توسط اساتید در محیط آموزشگاهی برگزار می شود و در پایان هر جلسه ، فیلم مباحث آموزشی همان جلسه که قبلا در فضای استدیویی فیلم برداری شده برای هنرجویان ارسال می گردد تا بتوانند هر وقت که خواستند دوباره فیلم ها را ببینند و بتوانند راحت تر تکرار و تمرین کنند . اگر نمیخواهید به آرایشگاه بروید، میتوانید ابتدا فیلم های آموزشی را ببینید و سپس این کار را با احتیاط خودتان انجام دهید. در ابتدای این دوره شما را با فرم های مختلف صورت و رنگ های مختلف پوست آشنا می کنیم تا در زمان میکاپ عروس خیلی بهتر بتوانید، نوع آرایش و رنگ های مورد نیاز برای میکاپ عروس را تشخیص دهید.

جهت شرکت در این دوره ها مانند تمام کلاس های آنلاین ، لپ تاپ و اینترنت از اقلام ضروری محسوب می شوند. همچنین در این دوره با آرایش کامل چشم آشنا میشود از آنجا که چشم قسمت اصلی صورت در گریم می باشد و بیشتر آرایش صورت برای چشم انجام میشود. به هر حال از مهم ترین ویژگی های این دوره میشه به موارد زیر اشاره کرد. میکاپ عروس با توجه به خدماتی که ارائه می شود از درآمد بسیار خوبی برخوردار است و اگر شما بتوانید به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت کنید از تمام رشته های زیبایی بهتر بوده و از آن می توانید بیشتر کسب درآمد کنید. دترلند از جمله آموزشگاه هایی است که در این حوزه کامل بوده و انواع دوره های آرایشگری را در سطوح مختلف اعم از مقدماتی و پیشرفته ارائه می دهد. به هر حال در دوره های گروهی تعداد هنرجویان ۱۵ نفر، در دوره های خصوصی تعداد هنرجویان ۳ نفر و در دوره نیمه خصوصی تعداد هنرجویان ۵ نفر است.

دیدگاهتان را بنویسید