آموزش میکاپ عروس در منزل + نحوه آرایش

اگر دوست دارید آرایشتان غلیظ و پر زرق و برق باشد، آن را پررنگ تر کنید تا زیر ساخت بهتری داشته باشید؛ اگر نه، آن را در همان حد طبیعیاش رها کنید و بیسی نچرال برای خود بسازید. اگر نه، خط چشم مایع سفید رنگ خود، یا هر کدام از موارد پیشنهادی دیگر را با دقت دور محدوده مورد نظر خود بکشید و سپس درون آن را به کلی رنگ بزنید. از دیگر ویژگی های کلاس حرفه ای آرایش و میکاپ خانم عسگری به این صورت است که به هنرجویان اجازه داده می شود در هنگام آرایش و گریم حرفه ای عروس و نیز میکاپ مشتر های آرایشگاه حضور داشته و با تجربیات و انواع سبک ها آشنا شوند. در کلاس آموزش آرایش و میکاپ مدرس سارا عسگری تمامی مواردی که یک میکاپ آرتیست از صفر تا صد باید بداند را در 12 جلسه آموزش داده می شود. جهت شرکت در کلاس های آنلاین گریم و میکاپ صورت ، لازم است تا هنرجوعلاقه وخلاقیت هنری ویژه ای داشته باشد ، و به پیش زمینه ی خاصی در این رشته ی هنری نیاز نیست ، زیرا تمام نکات و تکنیک هایی که هنرجو جهت اجرا در بازار کار به آن نیاز دارد، به صورت کامل در کلاس های آنلاین گریم و میکاپ ، آموزش داده می شود.

قیمت یک میکاپ معمولی در آرایشگاه بیشتر از ۶۰ هزار تومان میباشد .شامل : آموزش شناخت پوست، پاکسازی کامل و حرفه ای صورت ،آموزش انواع ماسک های خونگی ، سالم سازی و درمان پوست ،سالم سازی و درمان پوست ،شناخت انواع فن و کاربردشان ،طریقه حرفه ای زدن فن صورت ، مراحل آماده سازی اجرای گریم ،آموزش ساخت پالت گریم ،آموزش ساخت پودر فیکس، آموزش ساخت اسپری فیکس ، آموزش گذاشتن لنز -معرفی انواع پد و قلمو ،اموزش گریم چهار بعدی و … همچنین نحوه زدن و محو کردن آن نیاز به مهارت دارد که در دوره های آموزشی مربوطه به طور کامل به آن ها مسلط خواهید شد. براش را مقداری با اسپری آب نمدار کنید و آن را به سایه مشکی آغشته کنید. این گونه محدوده رنگی شما مشخص است و از آن بیرون نمیزنید. بیشتر بخوانید: امسال موهامو چه رنگی کنم؟ چه مهارتهایی در زمان آموزش میکاپ یاد میگیریم؟ میکاپ شامل چه خدمات زیبایی می شود؟ در گریمهای تخصصی، فرمی که مدنظر میکاپ آرتیست است فرم بیضی است.

سپس با ماژیک ابرو همرنگ ابرو یا یک درجه تیره تر آنها را فرم دهید. با کمک گریم صورت می توان روی متعادل سازی برجستگیها، فرو رفتگی ها و زوایای صورت کار کرد و با تکنیک سایه روشن و ایجاد خطای دید می توان بعضی قسمت های صورت را برجسته تر کرد یا بعضی قسمت ها را پوشاند، اما نتیجه کار چهره ای جذاب، بی نقص و طبیعی خواهد بود. دقت کنید که همه نقاط یک رنگ شوند و هیچ سایه، فرو رفتگی یا برآمدگی مشهودی روی پوست پلکتان معلوم نباشد. توجه داشته باشید که بهتر است رنگ کرم پودر به رنگ پوست یا کمی تیره تر باشد. آرایش عروس ساده تر بهتر است. از بهترین مواد و بهترین کرم گریم عروس هم که استفاده کنید، اگر کارتان را بلد نباشید، نتیجه دلخواه را نمیگیرید. هدف این است که ظاهری زیبا داشته باشید که همۀ اجزای آن با هم هماهنگاند. در این حالت پوست به خوبی پوشش داده شده و عیوب آن از بین می رود و آرایش بر روی صورت بهتر قرار می گیرد. بهتر هستند سایه های پودری برای ارایشهای غلیظ مثل عربی استفاده میشن و کثیف کاری زیاد دارند من خودم از سایه های مک استفاده میکنم مخملی و بادوام هستند.

هر چند خیلیها این مرحله را جدی نمیگیرند یا اصلا دوست دارند پوست طبیعی خودشان زیرساخت آرایششان باشد. حیوانات سالهای مختلف، هر یک نماد چیزی اند و طالع بینی مخصوص خود را دارند. ایرانیها هر نوروز، با توجه به طالع بینی آن سال و حیوان مخصوصش، تزئینات خاصی انجام میدهند و برای مثال سفره عید خود را با نمادی از آن حیوان تزئین میکنند. اگر مرحله قبل را انجام داده باشید، تنها کافی است که قسمت خط کشی شده توسط کانسیلر را با رنگ سفید پر کنید. از آن جایی که رنگ مورد استفادهتان قرار است سفید باشد، این کار باید با دقت زیادی انجام شود. این آرایش چشم زیبا را به چند روش مختلف میتوان انجام داد. این کار را مانند کشیدن خط چشم در نظر بگیرید. استفاده از یک رژ لب مایع سفید، خط چشم مایع سفید یا سایه مایع سفید آسان تر است؛ اما مواد مختلف دیگری مانند سایه پودری نیز برای این کار قابل استفاده اند. از آبرسان لب استفاده کنید و 2 یا 3 دقیقه صبر کنید تا جذب شود. آموزش گریم و میکاپ عروس(خودآرایی): در دوره آموزش آرایش و میکاپ عروس علاوه بر میکاپ آرایش به مدل آرایش موها، ابروها، و لب مطالعه بسیار دقیقی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید