راهنمای انتخاب آموزشگاه و کلاس گریم و میکاپ با مدارک معتبر

حواستان به میزان درخشندگی باشد. حواستان باشد که موقع خط چشم زدن اصلا پلک نزنید. در آرایش چشم عروس بهتر است که خط چشم مشکی نباشد و سایه چشم با رنگ چشم هماهنگ و کمی روشن تر از آن باشد. اگر پیش از این، از مژه مصنوعی استفاده نکردهاید، بهتر است در روز عروسی هم این کار را نکنید. اهمیت یادگیری میکاپ رو قبل تر به صورت پراکنده گفتم ولی اگر بخوایم کامل به اهمیت یادگیری میکاپ و گریم اشاره کنیم در ساده ترین حالت میشه گفت که در ابتدا میکاپ عروس برای هر آرایشگری یک چالش بزرگ تا سطح حرفه ای بودن خودش را محک بزنه و این که میکاپ عروس اگر به شکل حرفه ای انجام بشه می تونه نه تنها باعث شناخته شدن شما بشه بلکه مشتریان شما را برای استفاده از خدمات دیگرتون هم تشویق کنه. چنانچه از همان ابتدا و پایه، برای شروع یادگیری رشته آرایش و گریم در کنار یک آرایشگر حرفه ای دوره های آموزشی را به خوبی بگذرانید مطمئن باشید پس از پایان کلاس های آموزش آرایش و میکاپ می توانید به صورت حرفه ای مشغول به کار شوید.

شیوه ی آموزش در کلاس های گریم و میکاپ آنلاین خانه صنعت و معدن برگرفته از برترین متدهای روز دنیا است که به شما آموزش داده خواهد شد و با آموزش جامع در این مرکز می توانید وارد بازار کار حرفه ای شوید و به عنوان یک میکاپ آرتیست فعالیت کنید . بهتر است با یک رژگونه هلویی یا صورتی ملایم, گونه های خود را جذاب تر نمایید. در پایان، استخوان گونهها را بهشکل تیک رژگونه بزنید. برای پوست تیره با تهرنگ گرم، رژگونه پررنگ به رنگ قهوهای یا مرجانی تیره با کمی سایه برنزی مناسب است. سایه چشم کرم دوام بیشتری دارد و بیشتر مناسب پلک است. در این سبک توجه آرایشگر بیشتر بر روی چشم است و آرایش چشم بیش از دیگر عناصر چهره به نظر خواهد آمد به صورتی که در آرایش چشم به صورت مصری، خط چشم در بالا و پایین چشم به صورت موازی کشیده می شود.

برای میکاپ و گریم، به تمام وسایل آرایش مثل رژ لب، خط چشم، ریمل، سایه، مداد ابرو و … برای بزرگتر به نظر رسیدن چشم ، خط چشم را هم در بالا و هم در زیر چشم بکشید. از سیبِ گونهها شروع کنید و به بالا و سمت موها بروید. زیرا هنرجویان با یادگیری و کسب تخصص در آن می توانند مشتری های زیادی داشته باشند و به درآمدهای بالا دست پیدا کنند. دوره میکاپ و گریم عروس به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که تفاوت هر دوره با دیگری در تعداد نفرات و هزینه آن ها می باشد ولی تمام سرفصل های دوره به یک شکل است. کلاس های دوره آموزش آرایش عروس به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. برای شرکت در کلاس های آموزش خودآرایی در مناطق مختلف تهران با ما تماس بگیرید . گریم حرفه ای توسط :مهتاب کمالى با بیش از ١٠ سال سابقه گریم تخصصی عروس، دارنده مدرک گریم بین المللى تخصصی از کلمبیا زیباترین وبیادماندنی ترین شب زندگیتان خود را به ما بسپارید. قرار است بشاش و پرانرژی به نظر برسید نهاینکه زیر گریم سنگین گم شوید. هزینه دوره جامع گریم و میکاپ وابسته به سطح شما و نظر کارشناسان دپارتمان متغیر است .

دوره خودآرایی در آموزشگاه آرایشگری همانند دوره گریم و میکاپ میباشد با این تفاوت که بعضی آموزش های تخصصی بابت آرایشگری آرایشگاه فرق خواهد کرد ، مربی خودآرایی ابتدا هنرجو را با آماده سازی پوست قبل از آرایش آشنا می شود شناسایی انواع پوست ها را به هنرجو آموزش میدهد.پاکسازی صورت قبل از ارایش و استفاده از ماسک های خانگی میاموزد . بله هنرجویان بهتر است از همان ابتدا آرایش و گریم را روی انواع پوست انجام دهند تا به خوبی با نوع آرایش و فرم و شکل صورت آشنا شوند. کلاس های آموزشی که به صورت آنلاین برگزار می شوند،گریم و میکاپ از سطوح مقدماتی تا پیشرفته به صورت آکادمیک آموزش داده می شود که بسیاری از آموزشگاه ها این دوره ها را به صورت مجزا برگزار می نمایند . در کلاس آموزش میکاپ عروس باید به رنگهای جذاب و پرکنتراس دقت کرده و سبک های میکاپ عروس و آرایش عروس، که همزمان در اروپا و ممالک پیشرفته استفاده میشود را همزمان کرده و برای آرایش خود در نظر بگیرید. برای بسیاری ، آموزش آرایش چشم عروس کار دشواری است. تفاوتی که سبک ژاپنی با سبک شرق دارد در آن است که برای آرایش پوست صورت از رنگی روشنتر استفاده شده و اغلب در پشت چشم از سایه دودی به صورت وسیع استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید