آموزش گریم میکاپ عروس – مدرک فنی حرفه ای – آموزشگاه کلبه آرزو

در دوره آموزش میکاپ و گریم صورت، هنرجو با نحوه و شیوه درست استفاده از وسایل آرایشی مانند رژ لب، خط چشم، مداد ابرو و … از این جهت فراگیری میکاپ و گریم عروس قادر است بازار کار گستردهای را در پیش روی هنرجو قرار داده و به افزایش درآمد کمک نماید. در سبک میکاپ کلاسیک در آموزش میکاپ عروس ، از رژگونه به طور نامحسوس استفاده شده و بیشترین تأکید بر رژلب و آرایش چشم به صورت صحیح است. به تناسب این مدل سایه، رنگ رژلب انتخاب شده و با رژگونه هماهنگ میشود. خط چشم و سایهی چشم در این گروه قرار دارند. از رنگ های مشکی، قهوه ای سوخته، سورمه ای برای سایه چشم بکار برده می شود. آموزش گریم و میکاپ عروس(خودآرایی): در دنیای امروزی تعادل چهره به واسطه عمل های ساده سر پایی که متداول هست انجام شده و باز با تمام این همه اوصاف کار گریمور باز به استاندارد نزدیک آن چهره هم میباشد.

کلاس های آموزش خود آرایی در تهران این امکان را به شما میدهد که چهره خود را به هر صورت که دوست دارید آرایش بکنید در این دوره، هنرجو نحوه انجام خودآرایی بر روی صورت خود را می آموزد، مدل های میکاپ مناسب با چهره خود، نحوه آرایش کردن چشم ها، گذاشتن مژه، کانتور کردن ، استفاده از پرایم ، کانسیلر ، در خودآرایی،و … این کلاس صفر تا صد سرفصل های جامع مربوط به آموزش میکاپ صورت، متعادل سازی چهره، آموزش گریم صورت و آموزش آرایش شب و روز را شامل می شود. همانطور که میدانیم از مهم ترین لحظههای زندگی ما، شب عروسی میباشد و میکاپ از مهترین کارهای پیش از مراسم عروسی می باشد. دقت کنید برای کارهای آرایشی و بهداشتی، استفاده از بهترین ابزار الزامی می باشد، پس فقط به سراغ ابزار حرفه ای بروید. در واقع میکاپ و گریم عروس توسط میکاپ آرتیست صورت میپذیرد و هدف از آن استفاده از ابزار آرایش و تکنیکهای سایه روشن جهت ایجاد جلوه بهتر صورت و پنهان نمودن مشکلات احتمالی پوستی میباشد. خط چشمهایی تیره و پهن در بالا و پایین پلک کشیده میشود و از مداد مشکی و چرب جهت تیره نمودن لثه چشم استفاده میشود. استفاده شده و در ناحیه چشم از خط چشمهایی مشکی و متناسب و سایههایی با رنگهای ملایم استفاده میشود که در آموزش میکاپ عروس بصورت کامل تشریح می شود.

در آرایش هندی از رنگهای تیره و متمایل به قرمز برای زیرسازی آرایش، از رنگ های گرم در آرایش لب و چشم ها، از سایه های چرب و براق، از رژگونه و رژلب غلیظ استفاده می شود که در آموزش میکاپ عروس مفصلا آموزش داده می شود. بعضی از سیاه پوستان و سرخ پوستان از رنگ های شاد برای میکاپ استفاده می کردند. که بیشتر از رنگ های سیاه و سبز برای میکاپ چشم استفاده می کردند. کسانی که با دوره های آموزش میکاپ آشنا بودند علاقه ی زیادی به خط چشم و سایه ی چشم در رنگ های تیره مثل آبی ، قرمز و سیاه داشتند . از فاکتورهای مهمی که وابستگی زیادی به فرم صورت دارد فرم ابروها و آرایش چشمهاست. 3. فرم ابرو: میکاپ آرتیست باید با توجه به فرم صورت ابروها را حالت دهد. البته به دلیل اینکه کلاس های خانم سارا عسگری محدودیت جلسه ندارد تا زمانی که هنرجو با تمامی نکات، تکنیک ها و سبک های آرایشی آشنا شود می تواند در جلسات بیشتری شرکت کرده و به طور کامل آرایش و میکاپ را آموزش ببیند. خانم سارا عسگری در طول دوره های تخصصی کلاس آموزش آرایش و میکاپ به خوبی و با اطلاعات بالا به سوالات هنرجویان پاسخ داده و هنرجویان را با بروزترین متد روز دنیا آشنا می کند.

کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. همانطور که قبل از آرایش پوست صورت را مرطوب می کنید ، لب ها نیز باید قبل از هر کاری مرطوب شوند. همچنین حدود سه هزار تا هزار و پانصد سال قبل از میلاد خانم هایی که در تمدن دره Indus زندگی می کردند و یه آموزش آرایشگری مشغول بودند ، از رژ لب قرمز برای زیبایی صورت خود و آموزش میکاپ استفاده می کردند . برخی از سالنهای زیبایی چنانچه پوست عروس خانمی با مشکلاتی همراه باشد پاکسازی پوست را از چند روز قبل انجام میدهند تا نتیجهی مطلوب حاصل شود. پس با اهمیت میکاپ عروس و زمان بر بودن پروسه آن، تنها سالنهای زیبایی معتبر و شناخته شده انتخاب میگردند. آزمون سبکها را به زمان دیگری موکول کنید. پوست خود را با پرایمر آماده کنید. پس از استفاده از پرایمر ، کمی صبر کنید تا خشک شود. 1. پوست خود را با پرایمر آماده کنید. زیرا ممکن است با جوش های زیادی روبرو شوید. گریم برعکس آرایش بدون رنگ است و فقط با سایه روشن چهره را متعادل سازی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید