بهترین سالن زیبایی برای آموزش تخصصی میکاپ کجاست؟

به علاوه در بین تمام کارهای رشته های زیبایی، پردرآمد ترین کار میکاپ عروس که مجموعه ای از خدمات را شامل میشه. گریم صورت شامل یک فون یکدست، سبک و در عین حال با پوشش مناسب، کانتورینگ لایتینگ متناسب با فرم صورت و رنگ بیس صورت، فرم دهی ابرو متناسب با بیض تکمیلی بعد از کانتورینگ لایتینگ فرم متناسب چشمها، مژه ها، گونه و لبها و در آخر کشیدگی گردن تا حد متناسب توسط کانتورینگ. در آموزشگاه هنرجویان بعد از سپری کردن کلاس های تئوری وارد کلاس ها و کارگاهی عملی می شوند و در این کارگاه های عملی تحت نظر مربی خودآرایی تجربه کسب می کنند و با فرایند کار که در آموزش نظری آموخته اند آشنا می شوند و تخصص و مهارت کافی را کسب می کنند. هنرجویان معمولا با یک هدف مشخص وارد این کلاس ها می شوند که در آمدزایی از این رشته می باشد و با توجه به در آمد بالای رشته گریم و میکاپ افراد زیادی جذب این رشته می شوند. مرکز آموزش خانه صنعت و معدن در دوره های آنلاین گریم و میکاپ به صورت قدم به قدم تمام تکنیک ها و روش های گریم و میکاپ را به هنرجویان آموزش می دهد تا بتوانند فعالیت حرفه ای خود را با انگیزه و اعتماد به نفس هر چه بیشتر آغاز نموده و روز به روز پیشرفت بیشتری در رشته ی مورد نظر خود به دست آورند.

معمولا در سالنهای زیبایی تخصصی و آموزشگاههایی که میکاپ رو به شکل کاملا حرفهای و تخصصی آموزش میدن، به نکات فوق العاده حرفهای در این زمینه اشاره میکنند و مهارتهایی رو که لازم هست به عنوان میکاپ آرتیست بدونید رو به شما یاد میدن تا هم بتونید بهترین مدل میکاپ و آرایش رو به مراجعه کنندگان خود ارائه بدید، هم بتونید مشاوره تخصصی در انتخاب مدل آرایش و میکاپ داشته باشید و هم مهارت برقراری ارتباط با مشتری و جذب مشتری رو یاد بگیرید تا از این طریق مراجعه کنندگان بیشتری داشته باشید و به خوبی کسب درآمد کنید. شناخت نوع پوست، حالت و فرم چهره، آشنایی با متدهای جدید در آرایش و میکاپ، و کسب مهارت در این زمینه به شما کمک میکنه تا میکاپ فوق العادهای رو انجام بدید و نظر مراجعه کنندگان رو به خودتون جلب کنید. به همین خاطر همواره در جستجوی یافتن بهترین آرایش و بهترین لباس برای این شب می گردند.

البته بین این رنگ ها نیز نباید هیچ خطی قرار بگیرد و کاملا درهم تنیده گردند. در شیوه میکاپ عروس ایرانی نیز می توانیم به اختصار از این جمله استفاده نماییم که آرایش یا میکاپ عروس ایرانی چیزی بین این دو شیوه قرار دارد. بسیاری از خانم ها، هنوز هم شیوه های صحیح میکاپ اولیه را نمی دانند. در این میان شیوه طراحی و یا همان گریم صورت عروس یکی از مهم ترین بخش های همین آرایش و یا میکاپ محسوب می گردد. میکاپ، همان آرایش عادی چهره است که با استفاده لوازم آرایش به صورت رنگ و لعابی داده می شود. هر زنی شب عروسی را بهترین شب زندگی خود می داند، و تمایل زیادی دارد تا در این شب زیباترین و درخشانترین چهره را از خود بنمایش بگذارد. زیرا فرم صورت ها متفاوت بوده و هر ارایشی به هر صورتی نمی خورد، می توان این را از نظر شما هم توصیف کرد که شما می بینید که آرایش مورد نظر خودتان در صورتی که در روز عروسی بکار گرفته شود به اصطلاح به شما نخواهد آمد و با ویزگی های چهره شما مناسبت ندارد. می توان علت این کار را به این صورت توضیح داد که هر صورتی دارای ویژگی ها و نقاط مخصوص خود است، و ارایشگر باید تصمیم بگیرد که از چه مدلی برای صورت شما استفاده کند .

سبک کلاسیک به صورتی است که آرایش لب ها ملایم و لایت است اما آرایش چشم ها غلیظ می باشد. اگر پوستی سبزه با تهرنگ گرم دارید، مرجانی لایت با رگههایی از گلبهی انتخاب مناسبی است. اگر طلا کمرنگ شود ، رنگ پوست شما گرم است. البته نباید فراموش کنیم که در ارایش اروپایی نیز میکاپ کامل انجام می گیرد ولی با این تفاوت که در آن از رنگ های ملایم استفاده می شود تا عروس را تا حد ممکن عادی نمایش دهند. دوره میکاپ و گریم عروس به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که تفاوت هر دوره با دیگری در تعداد نفرات و هزینه آن ها می باشد ولی تمام سرفصل های دوره به یک شکل است. جالب اینجاست که در هر دهه مدل میکاپ کاملا متفاوت است. یافتن یک آرایش گر ماهر و خبره، همواره از چالش های پیش روی خانم ها محسوب می شود، این موضوع فقط محدود به شب عروسی نیست، همواره خانم ها تمایل دارند تا چهره ای زیبا و جذاب از خود نشان دهند ولی بحث میکاپ عروس برای خانم ها موضوعی کاملا متفاوت محسوب می گردد. زیرا دوست دارند تا چهره آنها در این شب جذاب ترین چهره ممکن بوده و در ذهن همه باقی بماند.

دیدگاهتان را بنویسید