آموزش میکاپ عروس در منزل + نحوه آرایش

ایشان با همکاری آموزشگاه فنی و حرفه ای ، آموزشهای حرفه ای از مبتدی تا فوق تخصصی با مدرک بین المللی به هنرجویان عزیز ارائه می نمایند. در میکاپ عروس شما با مهم ترین بخش زیبایی یک فرد (صورت) ارتباط برقرار می کنید و از این رو انجام کاری حرفه ای الزامی. دوره های آموزش جامع گریم و میکاپ حرفه ای از پایه تا پیشرفته در خانه صنعت و معدن به صورت آکادمیک برگزارمی گردد. حال اگر پس مدتی بعنوان یک میکاپ آرتیست حرفه ای و با تجربه شما را بشناسند به راحتی دارای مشتری های ثابت خود بوده و نیز می توانید در روز چندین مشتری داشته باشد. انواع سبک میکاپ تاریخچه ای قدیمی و طولانی دارد و از مردان و زنان مصریان قدیم از میکاپ استفاده می کردند. را می آموزد. این دوره از آموزش آرایشگری همیشه از جذاب ترین دوره های آموزشی آموزشگاه های آرایشگری زنانه در تهران است که زیر نظر مربیان تخصصی فنی حرفه ای تمام فنون و نکات خودآرایی آموزش داده می شود و پس از پایان دوره، هنرجو به سازمان فنی و حرفه ای معرفی شده تا پس از آزمون های مربوطه ، مدرک معتبر دریافت کند. خانم قاسم نژاد مدت 14 سال است که علاوه بر آموزش این شاخه به طور حرفه ای در لاین تخصصی گریم و میکاپ سینمایی و عروس در سالن های شرق و غرب تهران مشغول فعالیت هستند.

میکاپ های تند و زیاد جای خود را به میکاپ ها ساده داده اند، امروزه هدف از میکاپ بیشتر برطرف کردن ایرادات می باشد تا فرد چهره ای طبیعی داشته باشد تا یک چهره پر آرایش مصنوعی، در میکاپ های ساده ترکیب کردن رنگ کرم پورد ها با کانسلر و کانتور بسیار اهمیت دارد تا چهره فرد طبیعی به نظر آید. نکته حائز اهمیت در میکاپ صورت، به کارگیری صحیح ابزار و لوازم آرایشی خواهد بود. همانطور که اشاره شد، امروزه ما با ابزار و لوازم آرایشی بسیار متنوعی رو به رو هستیم. جالب اینجاست که در هر دهه مدل میکاپ کاملا متفاوت است. در آرایش خلیجی از سایه های خطی و کشیده و استفاده از رنگ های تیره، تند و سرد مانند رنگ های سرمه ای، یشمی و کله غازی در میکاپ چشم استفاده می شود. انتخاب غلط رنگ سایه چشم می تواند تاثیر منفی و قابل توجهی در نتیجه میکاپ شما داشته باشید. خانم ملیحه قاسم نژاد، مدرس گریم و میکاپ تخصصی متولد تهران هستند. از آنجایی که از ابتدای شروع آموزشهای آرایشگری کلیه آرایش های غیر علمی و بی قاعده باعث آزار ایشان می شد و تکنیک های گریم را در برخی از سالن های آرایشی متفاوت با قانون های جهانی نقاشی و طراحی می دیدند به این فکر افتادند که با گذراندن دوره ای فوق تخصصی در داخل و خارج از کشور نزد اساتید برجسته سینما و تلویزیون و مدرسین زبده این شاخه در کشور و ترکیب تجربیات شخصی خود در این شاخه سبکی را ابداع نمایند که برگرفته از علوم و قاون های جهانی (طراحی و نقاشی – گریم سینمایی – چهره شناسی و روانشانسی چهره – گریم آرایشی) باشد و بتواند همیشه و در هر زمانی با مد و علم روز مطابقت داشته باشد و مورد سلیقه ی همه ی افراد و همه ی سنین واقع شود.

یکی از مزایای یادگیری آرایش صورت بدین روش این است که هم دوره آموزش را بصورت اصولی طی می کنید و با اصطلاحات آرایشی زیادی آشنا می شوید و هم اگر استعداد خوبی را در خود کشف کنید می توانید این رشته را ادامه داده و بصورت حرفه ای وارد بازار کار آرایشگری شوید و کسب درآمد کنید . جالب اینجاست که در هر دهه آموزش میکاپ حرفه ای کاملا متفاوت است. آکادمی زیبایی هرمس Hermes Academy به عنوان یکی از پیشگامان حوزه آموزش به زبان استانداردهای جهانی در تمام رشته های آرایش و زیبایی و ارائه کننده خدمات نوین در سلامتی فعالیت خود را در چندین سال متوالی آغاز کرده و با عنایت خداوند متعال این آکادمی دارای اساتید حرفه ای و دوره دیده از آکادمی ها اروپایی از کمپانی Revlon اسپانیا و شوارتسکف آلمان و دیگر کمپین های معتبر در دنیا می باشد. آن ها سنگ های قیمتی را خرد می کردند و از آن ها برای تزئین صورت خود ، به خصوص روی لب ها و دور چشم ها ، استفاده می کردند . کسانی که با دوره های آموزش میکاپ آشنا بودند علاقه ی زیادی به خط چشم و سایه ی چشم در رنگ های تیره مثل آبی ، قرمز و سیاه داشتند .

در سبک میکاپ کلاسیک، برای لب از رژلبهایی با رنگهای کلاسیک مانند قرمز، زرشکی و … سبک میکاپ و آرایش در اصل نحوه استفاده از عمق و خانواده رنگها و توازن میان آرایش قسمتهای مختلف اجزای صورت در حالتی نمادین است که در آموزش میکاپ عروس به آنها پرداخته می شود. یکی از مهمترین مواردی که در دوره های آموزش میکاپ مورد توجه قرار می گیرد و اغلب در ترم های نهایی نیز به آن پرداخته می شود، بحث گریم کردن است. مرحله سوم آموزش گریم میکاپ ، آموزش میکاپ از ارایشهای لایت و سبک تا نحوه آرایشهای غليظ می باشد. در این سبک آرایش معمولا تغییرات چهره بسیار است. میکاپ، همان آرایش عادی چهره است که با استفاده لوازم آرایش به صورت رنگ و لعابی داده می شود. در آرایش هندی از رنگهای تیره و متمایل به قرمز برای زیرسازی آرایش، از رنگ های گرم در آرایش لب و چشم ها، از سایه های چرب و براق، از رژگونه و رژلب غلیظ استفاده می شود که در آموزش میکاپ عروس مفصلا آموزش داده می شود. برای آرایش چشم و لب از رنگ های سنگین و براق استفاده می شود. استفاده نامحسوس از رنگ های لایت در صورت. بعضی از سیاه پوستان و سرخ پوستان از رنگ های شاد برای میکاپ استفاده می کردند.

دیدگاهتان را بنویسید