برای آموزش میکاپ صورت چه ابزاری لازم است؟

خیر: بیشتر این دوره به صورت عملی بوده و برای یادگیری دقیق شما نمی توان به هیچ وجه دوره را به صورت مجازی برگزار کرد. خیر: با توجه به این که جلسات حتما باید عملی و حضوری باشد، پس هیچ گونه آموزش مجازی میکاپ و گریم عروس در آکادمی برگزار نمی شود، ولی برای یادگیری بهتر شما جزوه هایی ارائه می شود که می توانید بعد از دوره نیز از آن ها استفاده کنید. از یک کرم پودر روشن یا کانسیلر روشن برای پوشش زیر چشم و بالای گونه و زیر گونه مطابق شکل استفاده نمایید. تکنیک زیبا سازی گونه ها ،بینی،چانه و پیشانی. استفاده از سایه ها برای جوان سازی و رفع عیوب چهره. چهره ای که در روش قبلی ایرادات اصلی آن شناسایی و رفع شده و اکنون به حالت متعادل درآمده در این کارگاه با شناخت لوازم میکاپ و اصول زیباسازی اجزای صورت شامل لب-گونه-چشم ها و بینی و … اگر لوازم آرایش خیلی خوبی دارید اما نمیدونید چه طور ازش استفاده کنید؟ در مطالبی که در آینده نه چندان دور در سایت قرار می گیرد هر یک از فصل ها به طور کامل توضیح داده می شود.

در آموزش گریم و میکاپ عروس ها نکاتی که آرایشگر در آرایش عروس باید به آن توجه کند به طور خلاصه تا جایی که وقت اقضا میکند برایتان میگذاریم . داشته که میکاپ آرتیست با توجه به تجربه ی قبلی و شناختن سلیقه ی مشتری یکی از آن ها را بر روی صورت مشتری اجرا می کند. اگر میخواهید که یک آرایش کاملا کلاسیک داشته باشید و پوستتون عروسکی داشته باشه (همانند جرفی که در ابتدای مطلب گفتم) از یک پودر شفاف کننده بر روی کرم پودر استفاده کنید.هرچند این مرحله یجورایی اختیاری هستش ولی توجه داشته باشید در نتیجه کار تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. در این روش آرایشی بیشتر از مدل عربی بر روی چشم ها انجام می شود و خط چشم از دو طرف گوشه چشم به سمت گوش ها حدود یک ساتیمتر کشیده شده و امتداد می یابد. فاصله ی گوشه ی خارجی چشم تا رستنگاه مو در دو طرف در هر قسمت به اندازه ی طول یک چشم می باشد.

هدف ما آموزش میکاپ به شما عزیزان است تا در صورت لزوم بتوانید از آن استفاده کنید و چهره ای جذاب برای خود خلق کنید. در آموزش گریم باید اندازه ایده آل اجزای صورت رو یاد بگیرید و با معیار های بیان شده کار خود را پیش ببرید. بعد از دریافت مدرک این دوره می توانید در کنار کار گریم و میکاپ، از طریق آموزش خودآرایی نیز کسب درآمد کنید. استفاده از یک رژ لب مایع سفید، خط چشم مایع سفید یا سایه مایع سفید آسان تر است؛ اما مواد مختلف دیگری مانند سایه پودری نیز برای این کار قابل استفاده اند. این روش نیز مانند روش ژاپنی از شیوه های میکاپ عروس شرقی محسوب می شود که در آن به هیچ عنوان از اصل کلاسیک تبعیت نمی شود. در این شیوه شما رنگ های تند و گرم مانند قرمز، بنفش، زرشکی و غیره و غیره را بوفور مشاهده می نمایید. هدف از این روش دوره آموزش گریم شناخت ابزار گریم و اصول رفع معایب چهره است.در کارگاه قبل توانایی شناسایی عیوب چهره را بدست آورده بودیم و در این کارگاه ابزار و شیوه رفع این عیوب را می شناسیم.

برای برطرف نمودن معایب چهره شناخت شکل هندسی چهره از عوامل مهم است . در دوره آموزش میکاپ هنرجویان در سرفصل های مختلفی مانند: زیرسازی یا کانتور صورت، گریم اعضای مختلف چهره ، آرایش چشم با انواع سایه ها، آرایش روز و شب، آرایش پوست خشک و چرب به شکل عملی مسلط خواهند شد. وقتی تصمیم میگیرید که میکاپ رو به شکل تخصصی یاد بگیرید، یعنی یک زمینه اولیه و علاقه برای یادگیری و انجام این کار رو در خودتون پیدا کردید. شما وقتی مجلات مد را ورق میزنید، یا ستارههای سینما رو داخل یوتیوب نگاه میکنید فکر میکنید همه آنها یک آرایشگر حرفهای دارند و زمان زیادی صرف آرایش کردن میگذارند در حالیکه بسیاری از آنها چنین موقعیتی ندارند. صورت همه انسان ها در حالت ایده آل برای زیبایی حد اکثری باید دارای یک سری تناسبات مشخص باشد و هر کس نسبت به ویژگی های شخصی ممکن است در این کارگاه دانشپذیران با شناخت اجزای صورت و تناسبات آن قادر خواهند بود ایرادات چهره افرادی که به ایشان برای میکاپ مراجعه می کنند درک کنند و تحلیل کنند که این شخص نسبت به موقعیتی که بناست در آن قرار بگیرد چه استراتژی آرایشی را باید برای آن در نظر گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید