اموزش میکاپ حرفه ای جدید گام به گام و کاملا تصویری جذاب و زیبا

قیمت یک میکاپ معمولی در آرایشگاه بیشتر از ۶۰ هزار تومان میباشد .شامل : آموزش شناخت پوست، پاکسازی کامل و حرفه ای صورت ،آموزش انواع ماسک های خونگی ، سالم سازی و درمان پوست ،سالم سازی و درمان پوست ،شناخت انواع فن و کاربردشان ،طریقه حرفه ای زدن فن صورت ، مراحل آماده سازی اجرای گریم ،آموزش ساخت پالت گریم ،آموزش ساخت پودر فیکس، آموزش ساخت اسپری فیکس ، آموزش گذاشتن لنز -معرفی انواع پد و قلمو ،اموزش گریم چهار بعدی و … یک میکاپ آرتیست علاوه بر در نظر گرفتن تکنیک و اصول گریم باید چهرهی فرد را بررسی و در صورت وجود عیوب در جهت رفع آن و زیباسازی آن اقدام نماید.گریم صورت در واقع تکنیکی است که به متعادل سازی اجزای صورت با یکدیگر کمک میکند. یاد گرفتن مهارتهای جدید و حرفهای نیازمند توجه و تمرکز بیشتری است تا روندی مفید داشته باشد. معمولا افرادی که در این کلاس ها شرکت می نمایند در قدم اول یا قصد ثبت برند و یا گرفتن مجوز سالن های آرایشی جهت را ه اندازی شغل و کار آفرینی در این رشته می باشند ، ما به شما می گوییم در قدم اول نیاز به انجام هیچ یک از این کار ها نیست و چون موارد یاد شده تبدیل به ابزاری برای برخی افراد سود جو شده اقدام به راهنمایی های غلط می نمایند .

تا بتوانید وارد بازار کار شوید. برای داخل چشم نیز می توان از مداد سفید استفاده کرد تا چشم ها درخشان تر شوند. برای انجام آرایش چشم می توان از مداد برای کشیدن خط چشم استفاده کرد. در این دوره به هنرجویان آموزش داده می شود که فرم های صورت به چه شکل هایی هستند، برای هر نوع صورت چه آرایشی مهم است و به صورت کلی چگونه فعالیت میکاپ خود را آغاز کنند. اما تنها انگیزه اولیه کافی نیست و بهتر است با الزامات آموزشی طی کردن سایر مراحل مهم برای رسیدن به موفقیت، آشنا شوید. اما اگر از مژه مصنوعی دانه ای و جدا جدا استفاده می کنید. بنابراین باید بدانید که برای هر نوع مژه و هر سبک آرایشی چه نوع ریملی مورد نیاز است. ریمل را از ریشه مژه به بیرون و از سویی به سوی دیگر بزنید. بعد ازکامل شدن آرایش چشم، میتوانید با تمیز کردن کامل زیر چشم خود از ذرات سایه یا ردههای ریمل، کانسیلر را زیر چشم و اطراف آن پخش کنید.

اما برای داشتن آرایش کامل باید بدانید که چه کاری انجام می دهید. در آموزش میکاپ عروس کامل این مباحث تدریس می شود. یک گریمور خوب، چهرهی عروس را به سمت زیبایی سوق میدهد و در صورت مشاهده عیوب آن را برطرف میکند. اگر خط چشمتان تمام شده و فرصت نکردید که آن را خریداری کنید، نگران نباشید. با استفاده از پنکک خیلی روشن مثلا 101 تمام قسمت های پلک و زیر ابرو را روشن نمایید. باید در نظر داشت که چشم و ابرو از اجزای مهم در زیبایی افراد هستند. با توجه به این که دوره میکاپ و گریم عروس جزو مهم ترین دوره های آموزشی دنیای تحول، پس باید از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار باشه که در ادامه چند نمونه را ذکر می کنیم. از دیگر ویژگی های کلاس حرفه ای آرایش و میکاپ خانم عسگری به این صورت است که به هنرجویان اجازه داده می شود در هنگام آرایش و گریم حرفه ای عروس و نیز میکاپ مشتر های آرایشگاه حضور داشته و با تجربیات و انواع سبک ها آشنا شوند. همچنین آرایش ساده باعث شادابی بیشتر صورت و جوان به نظر رسیدن پوست می شود.

پس از پیدا کردن سبک مورد نظر برای میکاپ بهتر است سالنهایی که در این زمینه متخصص هستند را انتخاب نمایید. یک سایه چشم کمرنگ و براق که چند درجه از پوست شما تیرهتر است میتواند جلوهای فوقالعاده به چشمهای شما ببخشد و جلوه ریمل و خظ چشمی که روی پلکهایتان کشیدهاید را چند برابر کند. کافی است از یک براش زاویهدار و پالت سایه مشکی کمک بگیرید. براش را مقداری با اسپری آب نمدار کنید و آن را به سایه مشکی آغشته کنید. تفاوتی که سبک ژاپنی با سبک شرق دارد در آن است که برای آرایش پوست صورت از رنگی روشنتر استفاده شده و اغلب در پشت چشم از سایه دودی به صورت وسیع استفاده می شود. برای کاربرد رژ گونه می توان از کرم، پودر و یا برنزه استفاده کرد. با تمرین منظم، میتوانید تجربه به دست بیاورید و با استفاده از ابزارهایی مانند پالتهای سایه، کانسیلر، براشهای آرایشی و ابزارهایی مثل ریمل، رژ و خط چشم، یک آرایش زیبا ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید