آموزش میکاپ – آموزشگاه آرایش زنانه تهران ( آرایشگری )

همچنین حدود سه هزار تا هزار و پانصد سال قبل از میلاد خانم هایی که در تمدن دره Indus زندگی می کردند و یه آموزش آرایشگری مشغول بودند ، از رژ لب قرمز برای زیبایی صورت خود و آموزش میکاپ استفاده می کردند . آموزشگاه دترلند دورههای گریم و میکاپ را به سه صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی حتی در روزهای تعطیل و جمعه ها نیز برگزار میکند تا هنرجویان در تمام زمان ها و با بودجه های متفاوت بتوانند در دوره های مورد نظر خود شرکت کنند . دترلند با اساتید حرفه ای و باتجربه همکاری می کند تا بهترین و حرفه ای ترین آموزش ها را به هنرجویان خود ارائه دهد. از آنجایی که از ابتدای شروع آموزشهای آرایشگری کلیه آرایش های غیر علمی و بی قاعده باعث آزار ایشان می شد و تکنیک های گریم را در برخی از سالن های آرایشی متفاوت با قانون های جهانی نقاشی و طراحی می دیدند به این فکر افتادند که با گذراندن دوره ای فوق تخصصی در داخل و خارج از کشور نزد اساتید برجسته سینما و تلویزیون و مدرسین زبده این شاخه در کشور و ترکیب تجربیات شخصی خود در این شاخه سبکی را ابداع نمایند که برگرفته از علوم و قاون های جهانی (طراحی و نقاشی – گریم سینمایی – چهره شناسی و روانشانسی چهره – گریم آرایشی) باشد و بتواند همیشه و در هر زمانی با مد و علم روز مطابقت داشته باشد و مورد سلیقه ی همه ی افراد و همه ی سنین واقع شود.

یادتان باشد که هیچ وقت تاج ابرو را پر نکنید. در نهایت از مژه مصنوعی برای پر پشت شدن مژهها و جلوه دادن بیشتر به چشمها استفاده میشود که در آموزش میکاپ عروس به آن پرداخته می شود. کسانی که با دوره های آموزش میکاپ آشنا بودند علاقه ی زیادی به خط چشم و سایه ی چشم در رنگ های تیره مثل آبی ، قرمز و سیاه داشتند . به علاوه برای یادگیری بهتر شما و آموزش سرفصل هایی بروز شده ممکن است مدرس بخواهد بعضی از سرفصل ها را تغییر دهد که قبل از هر کاری با شما هماهنگ می شود. روزانه گریم و میکاپ عروس متعددی در آرایشگاه تاپ رویال نیاوران انجام می شود که شما می توانید برای مشاهده حضوری مراجعه کنید. اگر آرایش را به شخص دیگری می سپارید ، حتماً نمونه کارهای قبلی او را بررسی کنید. از نکات مهم در انتخاب یک مدرس آرایش و میکاپ علم و تجربه او در انتخاب مواد آرایشی برای انواع پوست می باشد. پس انتخاب یک میکاپ آرتیست حرفه بسیار اهمیت دارد.

به دلیل درخواست های بسیار شما کاربران گرامی وب سایت رژلب، در این آیتم قصد داریم بهترین آموزشگاه های آرایش و میکاپ صورت و همچنین میکاپ آرتیست های تهران را معرفی کنیم. خانم ملیحه قاسم نژاد، مدرس گریم و میکاپ تخصصی متولد تهران هستند. آکادمی هرمس یکی از بهترین آموزشگاه های آرایشگری شمال تهران محدوده زعفرانیه است. لوازم آرایشی و آموزش میکاپ به مدت هزاران سال است که در تاریخ آموزش آرایشگری مورد استفاده قرار می گیرند . خانم ها و آقایان سومری که در زمان های گذشته زندگی می کردند احتمالا اولین نفرانی بودند که حدود پنج هزار سال پیش رژ لب را ساختند و از آن در آموزش میکاپ و زندگی شخصی استفاده کردند . آکادمی زیبایی هرمس Hermes Academy به عنوان یکی از پیشگامان حوزه آموزش به زبان استانداردهای جهانی در تمام رشته های آرایش و زیبایی و ارائه کننده خدمات نوین در سلامتی فعالیت خود را در چندین سال متوالی آغاز کرده و با عنایت خداوند متعال این آکادمی دارای اساتید حرفه ای و دوره دیده از آکادمی ها اروپایی از کمپانی Revlon اسپانیا و شوارتسکف آلمان و دیگر کمپین های معتبر در دنیا می باشد.

دوره خودآرایی در آموزشگاه آرایشگری همانند دوره گریم و میکاپ میباشد با این تفاوت که بعضی آموزش های تخصصی بابت آرایشگری آرایشگاه فرق خواهد کرد ، مربی خودآرایی ابتدا هنرجو را با آماده سازی پوست قبل از آرایش آشنا می شود شناسایی انواع پوست ها را به هنرجو آموزش میدهد.پاکسازی صورت قبل از ارایش و استفاده از ماسک های خانگی میاموزد . اگر قصد دارید در کلاس های آموزش گریم و میکاپ شرکت کنید، باید بدانید که قرار است در این دوره ها چه چیزهایی یاد بگیرید. در این قسمت ها نیز ابتدای پلک باید دارای خطی نازک باشد. آن ها سنگ های قیمتی را خرد می کردند و از آن ها برای تزئین صورت خود ، به خصوص روی لب ها و دور چشم ها ، استفاده می کردند . از مژه مصنوعی پرپشت با اندازه های یکسان و ریسه ای استفاده می شود. از جمله سِمَت ها و فعالیت های ایشان می توان به کارشناس گریم و میکاپ سینمایی و عروس، مدرس دانشگاه، نقاش و مینیاتوریست، تکنولوژیست آموزش و مدرس بین المللی همایش ها و ورکشاپ های گریم عروس با جدیدترین تکنیک های جهانی در داخل و خارج از کشور، مبتکر تکنیک های جدید میکاپ با کلیه برندهای مطرح دنیا اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید