معرفی ۷ دوره آموزش گریم و میکاپ به صورت آنلاین

شما خواهید توانست در انتهای دوره، از مرکز نیک اندیشان، مدرکی بین المللی از آکادمی URS انگلستان دریافت کنید. آموزش گریم و میکاپ عروس ، متعادلسازی سطح ۱ (دوره گریم و متعادلسازی): در دوره های متعادل سازی گریم معرفی فن های مختلف و کاربرد آنها و نحوه فن زدن، نحوه زدن فن با رنگ های متفاوت از رنگ صورت، معرفی ابزارهای اولیه گریم، پالت، برس ها و قلمو ها ، نحوه ساخت رنگهای تیره و روشن مناسب، سایه کاری صورت بر مبنای چرخه رنگ، طراحی روی کاغذ، آموزش نحوه سایه کاری کره و استوانه و بقیه اجسام هندسی ، نحوه سایه کاری بینی در جهت تغییر فرم و نحوه طراحی بینی روی کاغذ، نحوه سایه کاری گونه و پیشانی، نحوه طراحی فرم صورت، نحوه سایه کاری چشم و رسم الخط چشم و نحوه طراحی چشم روی کاغذ آموزش داده می شود. برای استفاده از کانتور باید سایه ای را انتخاب کنید که یک یا دو درجه از رنگ پوست صورت شما تیره تر باشد. کشیدن ابرو ها با مداد ابروها را یک دست و یک شکل می کند در صورتی که ابروهایی کم پشت دارید از سایه ابرو جهت پر پشت کردن و برجسته کردن لبرو ها استفاده کنید. منظور اینکه موسسات و آموزشگاه هایی که این آموزش ها را در پارت های جداگانه به عنوان مثال آموزش مقدماتی به صورت مجزا و آموزش پیشرفته نیز به صورت مجزا برگزار میگردد ، به دلیل خلائی که در فاصله ی بین این دو دوره ایجاد می گردد و آموزش ها پیوسته نمی باشند از درجه اعتبار ساقط هستند.

طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۱۵ نفر تشکیل می شود. وقتی پوستتان یک دست باشد، رنگ و طرح آرایش شما، به خصوص اگر فانتزی است، بیشتر به چشم میآید و جلوه ای مرتب و تمیز پیدا میکند. برای مثال استفاده از رنگهای سفید و سیاه که به رنگ اکثر گاوها هستند میتواند جالب باشد. کرم مرطوب کننده زد اگر پوست خشک بود مرطوب فاقد چربی یا کرم آندربیس استفاده کرد برای دوام ارایش البته قبل از. میتوانید غذای خود را به شکل گاو تزئین کنید، در دکور خانهتان از آن استفاده کنید و یا حتی در ظاهرتان از ویژگیهای حیوان سال بهره ببرید! اگر کمی سلیقه به خرج بدهید میتوانید هم شیک باشید و هم با ابتکارات خود دیگران را انگشت به دهن بگذارید. استفاده از پرایمر سایه برای اینکه پوست چشم خود را یک دست کنید بهتر است؛ چرا که دقیقا برای همین کار تولید میشود و بافت مناسبی برای روی پلکها دارد. بهتر هستند سایه های پودری برای ارایشهای غلیظ مثل عربی استفاده میشن و کثیف کاری زیاد دارند من خودم از سایه های مک استفاده میکنم مخملی و بادوام هستند.

من خیلی علاقه به گریم و میکاپ دارم به طوری که ارایش چشم رو در حد عروس روی صورت خودم میتونم انجام بدم ولی چون مبتدی هستم تو آرایشگری هنوز نمیدونم بعد و قبل ازکرم گریم چه کرمی استفاده میکنند . برای رژ لب نیز می توان از رنگی نزدیک به رنگ لب ها استفاده کرد. بعد. اگر. پوست چرب بود از فون های جامد مثل پن استیک های گریم اگر. اگر نگران سنگینی کردن کانسیلر بر روی چشمهایتان هستید، به یاد بیاورید که مصرف اصلی این محصول برای زیر چشم است و اتفاقا خیلی هم خوب و سبک میباشد. این هنر به تخصص و مهارت بالایی نیاز دارد. اگر هم خجالتی هستید یا در انجام دادن این میکاپ شک دارید، میتوانید تنهایی و برای دل خودتا، یا در خانه و مخصوص همسرتان خودتان را به این شکل درآورید و کلی لذت ببرید. بیس آرایش خود را میتوانید قبل یا پس از انجام آرایش چشم انجام دهید. اگرچه بسیاری از انواع جدید لیپاستیکها ماندگاری بالایی دارند ، اما بهتر است از لیپاِستین در روز عروسی استفاده کنید.

پودری استفاده میکنید یانه.. یا سایه هایی که استفاده میکنید اسم خاصی داره یا نه.. برای اینکه به یک میکاپ آرتیست حرفهای تبدیل بشید لازمه قبل از هر چیزی تمام محصولات آرایشی و ابزارهایی که برای این کار مورد استفاده قرار میگیره رو به دقت بشناسید و نحوه استفاده از این محصولات و ابزارها رو به درستی یاد بگیرید. از چند ماه قبل، رنگکردن موها را شروع کنید تا به رنگ و جلوه دلخواهتان برسید. برای ما ایرانیها معمولا رنگهای مثل طیفهای قهوه ای یا صورتی مناسب اند اما باز هم لازم است به رنگ خاص پوستتان توجه کنید و مطابق با آن سایه دلخواهتان را برگزینید. سبک های گوناگون دیگری برای آرایش و میکاپ صورت موجود است مانند: سبک هندی در آرایش، سبک هالیوودی، سبک عربی و..که می توان برای هر نوع سلیقه ای زیبا به نظر بیاید و کاربرد داشته باشد. سایه ها هم بستگی به نوع ارایش داره سایه های جامد. این موضوع حتما براتون واضح و روشن هست که همه افراد دارای یک نوع پوست و یک مدل حالت چهره نیستند!

دیدگاهتان را بنویسید