آموزش میکاپ چشم به ۲۱ روش مختلف

جالب است بدانید که رشتهی تخصصی گریم و میکاپ در سه بخش اصلی به هنرجویان آموزش داده می شود. آموزشگاه دترلند دورههای گریم و میکاپ را به سه صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی حتی در روزهای تعطیل و جمعه ها نیز برگزار میکند تا هنرجویان در تمام زمان ها و با بودجه های متفاوت بتوانند در دوره های مورد نظر خود شرکت کنند . رنگ مداد ابرو باید مثل رنگ موها یا کمی روش تر یا متضاد با رنگ مو انتخاب شود در صورتی که موهایتان رنگ طبیعی دارد باید رنگ ابر با رنگ پوست مطابقت داشته باشد. اما ابزار تخصصی مورد نیاز در رشته ی گریم و میکاپ ، پرایمرصورت و چشم ، مرطوب کننده پوست ، کرم پودر ، کانسیلرها ، انواع سایه ها ، مداد ابرو ، ریمل ، رژلب ، خط لب ، اسپری فیکس و … آکادمی زیبایی هرمس Hermes Academy به عنوان یکی از پیشگامان حوزه آموزش به زبان استانداردهای جهانی در تمام رشته های آرایش و زیبایی و ارائه کننده خدمات نوین در سلامتی فعالیت خود را در چندین سال متوالی آغاز کرده و با عنایت خداوند متعال این آکادمی دارای اساتید حرفه ای و دوره دیده از آکادمی ها اروپایی از کمپانی Revlon اسپانیا و شوارتسکف آلمان و دیگر کمپین های معتبر در دنیا می باشد.

در این مرکز با بهره مندی از بهترین میکاپ آرتیست های دوره دیده و باتجربه، جدیدترین سبک های آرایش عروس ارائه می شود. دوره مبتدی خودآرایی همانند سایر رشته های دیگر آرایشی آموزشی توسط مدرس دوره دیده سازمان فنی حرفه ای آموزش داده می شود . و البته ایراد ها توسط مدرس گرفته می شود و سایر نکات ریز و درست آرایشی خودارایی تذکر داده می شود. در این مرکز از مدرسان و متخصصان حاذق و باتجربه برای آموزش آرایش و سایر لاین های آرایشی استفاده می شود. می توانید مژه مصنوعی پیوسته را با قیچی به دو نیم نمایید. از آنجایی که از ابتدای شروع آموزشهای آرایشگری کلیه آرایش های غیر علمی و بی قاعده باعث آزار ایشان می شد و تکنیک های گریم را در برخی از سالن های آرایشی متفاوت با قانون های جهانی نقاشی و طراحی می دیدند به این فکر افتادند که با گذراندن دوره ای فوق تخصصی در داخل و خارج از کشور نزد اساتید برجسته سینما و تلویزیون و مدرسین زبده این شاخه در کشور و ترکیب تجربیات شخصی خود در این شاخه سبکی را ابداع نمایند که برگرفته از علوم و قاون های جهانی (طراحی و نقاشی – گریم سینمایی – چهره شناسی و روانشانسی چهره – گریم آرایشی) باشد و بتواند همیشه و در هر زمانی با مد و علم روز مطابقت داشته باشد و مورد سلیقه ی همه ی افراد و همه ی سنین واقع شود.

در واقع تعداد کلاس ها محدودیت جلسه نداشته و تا زمانی که هنرجویان آموزش آرایش و میکاپ را به خوبی انجام دهند می توانند برای حرفه ای شدن به کلاس های ایشان مراجعه کنند. شاید بد نباشد که به سفید شدن دندان فکر کنیم. اما توجه داشته باشید که استفاده زیاد از هایلایتر یا استفاده از انواع براق و روغنی باعث خراب شدن عکس های شما می شود. با ما همراه باشید تا شما را در مسیر به چهره های روشن در به یادماندنی ترین روز زندگی خود راهنمایی کنیم.تا پایان این مقاله با 2 رخ همراه باشید. برای داشتن یک میکاپ چشم زیبا، کافیست یک سایه آبی و قهوهای دودی داشته باشید و دقیقا بر اساس مراحل نشان داده شده، چشم خود را با آنها آرایش کنید. توصیه می کنم، از قسمت سرفصل های دوره، محتوای منحصر به فرد دوره آرایش عروس دنیای تحول را مطالعه کنید. میکاپ و گریم عروس یکی از سخت ترین دوره های آموزشی که شما به صورت حرفه ای در آن برای یک شروع حرفه ای آموزش می بینید. هنرجو در این دوره میآموزد که چگونه جای لک، برآمدگی و فرو رفتگیهای صورت را بپوشاند، تا عروس صورت صاف و زیبایی داشته باشد.

دترلند با ارائه مدرک فنی حرفهای به افراد این امکان را میدهد که پس از طی دوره بتوانند برای خود در جای جای ایران و حتی کشورهای خارجی سالن زیبایی راه اندازی کنند. در انتهای دوره نیز مدرک معتبر فنی حرفه ای به هنرجویان داده می شود. سپس به صورتتان پرایمر بزنید. به عنوان مثال مدرک فنی حرفه ای در کشورهای : آمریکا، کانادا، دانمارک، چین، فرانسه، استرالیا، ارمنستان، آرژانتین، آلمان، فنلاند، هلند، اندونزی، ژاپن، ایتالیا و بسیاری از کشورهای دیگر، کاملا معتبر است. این رشتهی هنری دارای چند زیر مجموعه است که طی برگزاری دورههای خاص، به افراد علاقمند آموزش داده میشود، اگر شما هم مایلید یک میکاپ آرتیست یا آرایشگر حرفهای با مدرک بین المللی باشید، ادامهی مطلب را از دست ندهید! این که شما بتوانید نوع و رنگ بندی آرایش را متناسب با صورت و پوست عروس تشخیص دهید بخش مهمی از کار است و می تواند کار شما را به شکلی حرفه ای نمایش دهد. ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. حال اگر پس مدتی بعنوان یک میکاپ آرتیست حرفه ای و با تجربه شما را بشناسند به راحتی دارای مشتری های ثابت خود بوده و نیز می توانید در روز چندین مشتری داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید