راهنمای انتخاب آموزشگاه و کلاس گریم و میکاپ با مدارک معتبر

پس شما هم می تونید کسب درآمد عالی داشته باشید و هم برای خود مشتریان زیادی جمع آوری کنید و سایر خدماتی که می توانید را ارائه کنید. امروز برای شما عزیزان سری دوم مجموعه آموزش های تصویری و گام به گام آرایش چشم را جمع آوری کردیم که امیدواریم مورد پسندتون قرار بگیره . گام بعدی استفاده از کانسیلر و کانتور است نقاطی از صورت را که می خواهد بر جسته تر به نظر برسد کانسیلیر بزنید و ننقاطی را که می خواهید کوچک به نظر برسد و یا زاویه دار نشان دهید از کانتور استفاده کنید و سپس تمام مواد را به خوبی بر روی سطح پوست پخش کنید. قلم سایه، رژگونه، رژلب، پد و اسفنج، آینه كوچک براي مشتري، موچین، برس ابرو، تیغ ابرو، دسته تیغ، پیش بند و هد بند اصلاح، دستکش نخی، رژ، ژگونه، پرایمر، براش، پالت های کرم پودر، پالت های کانتور و پالت های سایه از جمله ابزاری است که در اختیار هنرجو قرار می گیرد. مرطوب کننده ، پرایمر، کرم پودر، پنکک، کانسیلر، پالت های سایه، مداد ابرو، مداد چشم، ریمل، خط چشم، رژلب، اسپری فیکس، رژگونه، رژلب، براش، پد و اسفنج، موچین، برس ابرو، پالت های کانتور، و …

یک میکاپ آرتیست حرفه ای عروس باید از نحوه استفاده درست وسایل آرایشی مانند رژ لب، خط چشم، مداد ابرو، کرم پودر، پنکیک، پرایمر ها پودر فیکس کننده و دیگر وسایل اطلاعات کافی داشته باشد. آموزش گریم عروس یکی از تخصصی ترین خدمات آموزشی گریم و میکاپ است که با توجه اینکه جدیدترین میکاپ های عروس بصورت دوره ای دچار تغییرات می شوند آگاهی از این تغییرات می تواند در آرایش عروس گامی موثر تلقی شود. اموزش میکاپ یکی از پرطرفدارترین و هیجان انگیز ترین مهارت های آرایشگری است. خیر: دوره میکاپ و گریم عروس به طور کامل به شما آموزش داده می شود و به هیچ گونه پیش نیاز احتیاج ندارد، البته با توجه به سطح گستردگی میکاپ و گریم عروس شما می توانید در دوره های هم نیاز این دوره شرکت کنید تا کسب و کار گسترده تری داشته باشید. از همه مهم تر درآمد یک میکاپ آرتیست بسیار بالا می باشد و اگر بتوان خدمات دیگری هم در کنار میکاپ عروس ارائه داد این درآمد می تونه خیلی بالاتر باشه. شما وقتی مجلات مد را ورق میزنید، یا ستارههای سینما رو داخل یوتیوب نگاه میکنید فکر میکنید همه آنها یک آرایشگر حرفهای دارند و زمان زیادی صرف آرایش کردن میگذارند در حالیکه بسیاری از آنها چنین موقعیتی ندارند.

وقتی یکدفعه به یک مهمانی دعوت میشوید و فرصت رفتن به آرایشگاه را ندارید باید دنبال یک مدل ساده شنیون باشید که از پس آن بتنهایی برگردید. پودر فیکساتور حالت پودری داره و وقتی روی آرایش بشینه چربی و برق آرایش گرفته می شود و آن را سفت می کند. اولین قدم در آموزش میکاپ صورت این است که مقداری پرایمر بر روی سطح پوست بزنید و سپس کرم پودری را که بر اساس رنگ پوست انتخاب کرده اید بر سطح پوست به خوبی پخش کنید. اما به طور کلی نوع پودری آن رایج تر است. اینکه پوستی که قرار است آرایش شود چه نوع جنسی دارد، چرب یا خشک بسیار می تواند در یک آرایش موفق کمک کننده باشد، گام بعدی شناسایی رنگ پوست می باشد و اینکه با توجه به رنگ پوست فرد از چه نوع کرم باید استفاده شود که به رنگ پوست نزدیگ تر باشد. در این نوع میکاپ سایه چشم باید کم رنگ و ملیح باشد از سایه هایی با رنگ های تند خبری نیست و با زدن ریمل و خط چشم ساده میکاپ را تمام می کنند.

در اولین گام سطح هر دو پلک را با زدن پنکیک خشک کنید سپس ترکیب رنگ مناسب را انتخاب کنید در ادامه از رنگ پایه شروع کنید و درست بر روی کل پلک رنگ اولیه یا پخش کنید، با یک رنگ روشن تر زیر ابرو ها سایه بزنید و سپس با یک رنگ تیره از رنگ پایه روی چین پلک سایه تیره را بزنید و با حرکت رفت و برگش براش آن را پخش کنید. در ضمن با استفاده از رنگ ابرو بهتر است حتما ابروان تیره خود را قبل از میکاپ چند درجه روشنتر کنید. شاید دلتان بخواهد مانند خیلیها ازجمله «کیت میدلتون» خودتان صورتتان را آرایش کنید. در اینجا انواع مدل شنیون ساده را به شما آموزش میدهیم که خودتان میتوانید آنرا در منزل درست کنید. به علاوه برای یادگیری بهتر شما و آموزش سرفصل هایی بروز شده ممکن است مدرس بخواهد بعضی از سرفصل ها را تغییر دهد که قبل از هر کاری با شما هماهنگ می شود. به علاوه در بین تمام کارهای رشته های زیبایی، پردرآمد ترین کار میکاپ عروس که مجموعه ای از خدمات را شامل میشه. چرا یادگیری میکاپ و گریم عروس از اهمیت بالایی برخوردار است؟ یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی میکاپ و گریم می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید