باید این موضوع را جزیی از خصوصیات زنانگی نامید

وی تکواندوکار است و این موضوع را از فرم بدن و استایلش هم به راحتی می توان فهمید. سپهر حیدری به خصوص بخاطر بازی درخشان و همچنین گل قهرمانی در بازی پایانی لیگ برتر هفتم در مقابل سپاهان باعث محبوبیت وی در بین هوادارانش شده است.سپهر حیدری همسرش آرام جوینده تکواندوکار است و دو پسر نیز دارد .عکس های سپهر حیدری و همسرش معمولا در شبکه های اجتماعی پربازدید می شود. آرام جوینده اخیرا در شبکه های اجتماعی فعال شده و مشغول بلاگری است. رژ لب های ملایم و کم رنگ در میکاپ ساده کاربردی تر هستند. آموزش گریم و میکاپ عروس در تهران ، متعادل سازی سطح ۱ (دوره گریم و متعادل سازی): در دوره های متعادل سازی گریم معرفی فن های مختلف و کاربرد آنها و نحوه فن زدن ، نحوه زدن فن با رنگ های متفاوت از رنگ صورت، معرفی ابزارهای اولیه گریم، پالت، برس ها و قلم مو ها ، نحوه ساخت رنگهای تیره و روشن مناسب ، سایه کاری صورت بر مبنای چرخه رنگ، طراحی روی کاغذ، آموزش نحوه سایه کاری کره و استوانه و بقیه اجسام هندسی ، نحوه سایه کاری بینی در جهت تغییر فرم و نحوه طراحی بینی روی کاغذ، نحوه سایه کاری گونه و پیشانی، نحوه طراحی فرم صورت، نحوه سایه کاری چشم و رسم الخط چشم و نحوه طراحی چشم روی کاغذ آموزش داده می شود.

در میکاپ، علاوه بر آن که ابتدا باید نقاط قوت و ضعف چهره شناسایی شود، باید عیوب صورت تاحدامکان برطرف شود و در نهایت به زیبایی صورت افزوده شود. آرایش عروس مثل بقیه خدمات زیبایی نیست که شما فقط با یک قسمت خاص کار کنید و باید تمام قسمت های صورت را به صورت حرفه ای میکاپ کنید تا عروس چهره ای زیبا داشته باشد. کرم پودر صورت را صاف و یکدست می کند و جلوه زیبایی به چهره شما می بخشد. چهره زیبا و آرایش کرده برای همه خانم ها مهم است که همیشه چهره هایشان آراسته و زیبا باشند. چشم و استفاده از مژه مصنوعی یا حالت دادن به مژه های طبیعی خود خانمها یکی دیگر از سرفصلهای مهم این دوره است. گونه ها یکی از مهم ترین آرایش های عروس هستند. میتوانید از سبک آرایشی اروپایی استفاده کنید. اگر برای یک مهمانی قرار است آرایش کنید با استفاده از «هایلایتر» متناسب با رنگ کرم یا پنکیک قسمت بالای گونهها را براق و برجستهتر کنید اما برای یک میکاپ دخترونه و لایت این کار لازم نیست. 90% سایه زنی را در این کلاسها آموزش خواهید دید که بندرت در آموزشگاههای دیگر این امکان فراهم می شود.و در پایان شما بصورت کاملا عملی با آرایش دو عروس آشنا خواهید شد و نحوه گریم و میکاپ عروس راهم بطور زنده مشاهده خواهید کرد.

سایه چشم انواع مختلفی دارد. روی گونه هایتان از دو نوع رژ گونه استفاده کنید، اولی نوع خنثی که ازبرآمدگی گونه شروع شده و به سمت خط موهایتان میرود و دومی سایه ی روشنی که فقط روی برآمدگی گونه استفاده میشود. رژ لبی که در آموزش میکاپ استفاده می شد و باعث براق شدن می شد در ابتدا با استفاده از ماده مرواریدی که از فلس ماهی به دست آمده بود ، ساخته شد . از همین رو دوره های آن بسیار حساس هستند و به زیرمجموعه های متفاوتی مانند آموزش میکاپ عروس، گریم، و خودآرایی تقسیم می شوند. در دوره های آموزش آرایشگری شما کار و زیبا سازی تک تک اعضای صورت را یاد خواهید گرفت. گروهی از افراد، تصور میکنند که اگر آرایششان به سبک اروپایی باشد؛ لابد کک و مک، جای جوش یا خطوط ریز صورت در آرایش معلوم میشوند. اگر چهره شما رو به منبع نور باشد؛ یعنی نور خورشید، لوستر یا پراژکتور؛ عکستان خیلی خوب میشود. اگر در مراسمی هستید و میخواهید از خودتان عکس بگیرید؛ بهتر است به منبع نور دقت کنید تا آرایشتان. سپهر حیدی به مناسبت روز مادر استوری عاشقانه ای برای همسرش منتشر کرد که سروصدای زیادی در فضای مجازی به راه انداخت.

اگر هر روز به نینیبان سر بزنید؛ در بخش پوست، مو و زیبایی ما، مطالب آموزشی زیادی برای آرایش کردن منتشر میشود. به این ترتیب نه تنها عیوب صورت پوشانده میشود؛ بلکه آرایش ساعتها، سر جای خود فیکس میماند. این کار باعث میشود تا چسب مژه روی پلکهایتان پخش نشود و مژهها به محض قرار دادن آنها روی مژهها در جای خود ثابت شوند. در این شیوه برعکس شیوه ژاپنی ابتدا برای زمینه از رنگ های تیره استفاده می شود. اگر نمیخواهید به آرایشگاه بروید، میتوانید ابتدا فیلم های آموزشی را ببینید و سپس این کار را با احتیاط خودتان انجام دهید. بله هنرجویان بهتر است از همان ابتدا آرایش و گریم را روی انواع پوست انجام دهند تا به خوبی با نوع آرایش و فرم و شکل صورت آشنا شوند. هنرجویان در دوره آموزش میکاپ با چهره شناسی( انواع فرم صورت ), رنگ پوست آشنا شده و نحوه میکاپ و گریم صورت را آموزش می بینند. تنها با جذابیتهای صورت خودش، زیبا شده و تکنیکهای آرایش اروپایی. آرام جوینده همسر سپهر حیدری است که با استفاده از شهرت همسر و عکس و فیلم های جنجالی خود توانست پیجش را بالا برده و درآمد خوبی را داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید