آموزش میکاپ ساده و به روز در عین حال زیبا برای مهمانی های شیک

برای شرکت در این کلاس های آموزشی باید نکاتی را بدانیم و با دید کلی تر و باز تری در این عرصه آموزش ببینیم .چگونه یک میکاپ آرتیست عروس حرفه ای شویم؟ حتما سعی کنید از محصولات آموزشی کامل استفاده کنید تا خیلی سریع، اصولی، بدون نیاز به کلاس بیاموزید! در پایان کار از اسپری تثبیتکننده استفاده کنید تا ماندگاری آرایش بیشتر شود. چشم و استفاده از مژه مصنوعی یا حالت دادن به مژه های طبیعی خود خانمها یکی دیگر از سرفصلهای مهم این دوره است. در بحث میکاپ، نوع وسایل و مواد آرایشی مورد استفاده بسیار مهم است. یکی از مهم ترین لحظات زندگی همه ما، شب عروسی بوده و یکی از مهم ترین کارهایی که عروس قبل از مراسم باید انجام دهد، میکاپ کردن است. همه میخواهند در این شب بدرخشند و همه چیز در مورد اجرا و مراسم آن به بهترین شکل ممکن انجام شود. شب عروسی و مراسم آن برای هر کسی جزو مهمترین شبها و مراسم زندگیش است. اولین و مهمترین مرحله در یک تکنیک آرایش جدید، زیرسازی پوست است. کانتورینگ ها جزو مهمترین ابزارهای شما هستند که با استفاده از آنها میتوانید مشکلات و عیب های صورت عروس را بپوشانید. در این نوع میکاپ چه برای آرایش عروس اصفهان چه برای مهمانی از لوازم آرایشی کمتر استفاده می شود و بنابراین پوست کمتر در معرض آسیب های ناشی از مواد آرایشی سنگین قرار می گیرد.

میکاپ کلاسیک : خیلی از شما ها آرایش و میکاپ کلاسیک رو در فیلم ها و سریال های قدیمی دیده باشید و احتمال داره خیلی ها از این نوع سبک آرایش خوششون بیاد و حس کنن که دیگه قدیمی شده ولی باید بگم که الان هم که الانه طرفداران و زیبای خاص خودشو داره این نوع آرایش دلیل این امر هم جذابیت و استفاده از رنگهای زیبا، همیشه مورد توجه است و الان هم با مدرن سازی این سبک، شاهد استفاده و محبوبیت روزافزون آن هستیم. حالا نوبت اون رسیده که روی پوستتون کرم پودر بزنید کرم پودر رو به صورت کامل روی پوست صورت بزنید، گردن و پشت پلکها به یک اندازه و به طور یکدست باشه تا نمای ظاهری آرایشتون یکدست و به سبک کلاسیک بشه. یک براش مناسب متوسط یا کوچک را به سایه آغشته کنید و آن را را به گودی پلکهایتان، یعنی زیر استخوان ابرو بزنید.

میکاپ و گریم عروس که توسط میکاپ آرتیست انجام می شود در حقیقت همان استفاده از ابزار آرایش و تکنیک های سایه روشن برای ایجاد جلوه بیشتر صورت و پنهان کردن مشکلات پوستی است. برای جلوه بیشتر به چشمها و مژههایتان بهتر است یک خط چشم ظریف روی خط رشد مژههایتان بکشید. هر چه به انتهای پلک نزدیک میشید، کمی خط چشم را پهن بکنید، فقط در حدی که پهنای ابتدا و انتهایش با هم تفاوت داشته باشند. الان رسیدم به کشیدن خط چشم در این مرحله با استفاده از مداد و یا خط چشم مایع خط چشم باریک روی پلک بالا و در موازی خط مژه هاتون بکشید. در میکاپ و گریم صورت، هنرجو با نحوه استفاده از تمام وسایل آرایشی همانند رژ لب، خط چشم، مداد ابرو و … برای آشنایی با سرفصل ها و شیوه برگزاری دوره تخصصی گریم و میکاپ آرتیست حرفه ای از طریق شماره های سایت با همکاران ما در ارتباط باشید. این کلاس صفر تا صد سرفصل های جامع مربوط به آموزش میکاپ صورت، متعادل سازی چهره، آموزش گریم صورت و آموزش آرایش شب و روز را شامل می شود. سایه پشت چشم یکی از سرفصل های دوره آموزش آرایشگری است.

در آموزش میکاپ عروس روی فرم ها تاکید نمی کند و فقط به صورت رنگ می دهد اما در گریم، آرایش صورت با استفاده از تکنیک های سایه و روشن برای رفع عیوب صورت فرد می باشد که توسط میکاپ آرتیست و گریمور حرفه ای پیاده می شود. قدم نخست برای بهترین آرایش عروس این است که بتوانید صورت و فرم و حالت چهره را تحلیل کنید. نوع میکاپ و رنگ ها باید بر اساس فرم صورت و رنگ پوست و مو تعیین شود در غیر این صورت نمی تواند زیبایی خاصی داشته باشد. میکاپ و گریم عروس در لاین آموزش گریم و میکاپ نفیسه احمدی آموزش داده می شود. یک میکاپ آرتیست علاوه بر در نظر گرفتن تکنیک و اصول گریم باید چهرهی فرد را بررسی و در صورت وجود عیوب در جهت رفع آن و زیباسازی آن اقدام نماید.گریم صورت در واقع تکنیکی است که به متعادل سازی اجزای صورت با یکدیگر کمک میکند. علاوه بر ویدیو بالا که تمامی مراحل میکاپ کلاسیک رو مشاهده کردید در زیر مراحل کار رو مرحله به مرحله توضیح میدیم که هر کدوم رو مایل بودید انجام بدیم و یک مطلب کامل رو مطالعه کرده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید