دوره آموزش میکاپ و گریم عروس – دنیای تحول آرایشگران

بعد از انجام کلیه مواردی که به شما گفتیم شما می توانید مخاطبین و مشتریان خود را در مناطقی که حیطه فعالیت شما در آنجا می باشد با قرارداد ساعتی و پروژه ای به سالن های بزرگ جهت ارائه خدمات برده و فعالیت حرفه ای خود را شروع نمایید. همچنین در این دوره با آرایش کامل چشم آشنا میشود از آنجا که چشم قسمت اصلی صورت در گریم می باشد و بیشتر آرایش صورت برای چشم انجام میشود. برای هنرجویانی که تمایل به مهاجرت دارند، این مدارک بسیار حائز اهمیت خواهد بود و همچنین برای هنرجویان فعال در داخل کشور، مدارک بین المللی آکادمی نازلین، سبب افزایش اعتبار آنها در سال ها شده است. در میکاپ باید صورت به صورت قرینه آرایش شود و اگر در چهره فرد غیر قرینگی وجود دارد توسط کرم های گریم آن را برطرف کرد. هزینه اصلاح ابرو و وکس صورت فقط هر بار حداقل ۲۵۰۰۰تومان میباشد.

در اولین گام سطح هر دو پلک را با زدن پنکیک خشک کنید سپس ترکیب رنگ مناسب را انتخاب کنید در ادامه از رنگ پایه شروع کنید و درست بر روی کل پلک رنگ اولیه یا پخش کنید، با یک رنگ روشن تر زیر ابرو ها سایه بزنید و سپس با یک رنگ تیره از رنگ پایه روی چین پلک سایه تیره را بزنید و با حرکت رفت و برگش براش آن را پخش کنید. در مرحله بعدی برای فیکس کردن و خشک کردن پوست از پودر فیکس یا پنکیک استفاده کنید، بعد از اتمام این مراحل نوبت به زدن رژ گونه می رسد، جهت انتخاب رنگ رژ گونه به این نکته توجه داشته باشید که رنگ آن را بر اساس ترکیب رنگ سایه چشم و نوع آرایش انخاب کنید و درست بر روی گونه ها پخش کنید. اولین قدم در آموزش میکاپ صورت این است که مقداری پرایمر بر روی سطح پوست بزنید و سپس کرم پودری را که بر اساس رنگ پوست انتخاب کرده اید بر سطح پوست به خوبی پخش کنید. گام بعدی استفاده از کانسیلر و کانتور است نقاطی از صورت را که می خواهد بر جسته تر به نظر برسد کانسیلیر بزنید و ننقاطی را که می خواهید کوچک به نظر برسد و یا زاویه دار نشان دهید از کانتور استفاده کنید و سپس تمام مواد را به خوبی بر روی سطح پوست پخش کنید.

آرایشگران حرفه ای توصیه می كنند كه از مصرف این مواد ، از جمله محصولاتی كه ضد چروك و SPF دارند ، خودداری كنید. بعد از کسب تجربه حتما حرفه ای این کار را انجام خواهید داد. میکاپ عروس با توجه به خدماتی که ارائه می شود از درآمد بسیار خوبی برخوردار است و اگر شما بتوانید به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت کنید از تمام رشته های زیبایی بهتر بوده و از آن می توانید بیشتر کسب درآمد کنید. در این دوره آموزشی می توانید سریعتر یاد بگیرید و در سریع ترین زمان ممکن به یک متخصص میکاپ آرتیست حرفه ای عروس تبدیل شوید. دوباره تأکید میکنم: قرار است بهترین خودتان باشید، نه اینکه به آدم دیگری تبدیل شوید. در این پست حدود 6 درس رایگان و کاربردی آموزش میکاپ (جدید و زیبا) را برای دانلود شما قرار داده ایم تا بصورت تصویری با روش های جدید میکاپ صورت، مو، لب و ابرو آشنا شوید. انتخاب رنگ و نحوه زدن رژ گونه نیز نیاز به آموزش حرفه ای و دقیق دارد که در دوره های آموزشی آرایش و گریم صورت به آن پرداخته می شود. اگر به یادگیری رشته گریم و میکاپ علاقه مند هستید و دوست دارید این رشته را به طور حرفه ای دنبال کنید، باید در دوره آموزش گریم و میکاپ یا دوره آموزش میکاپ عروس شرکت کنید تا با تمام ابزار و لوازم ضروری برای این حرفه آشنا شوید.

پس انتخاب یک میکاپ آرتیست حرفه بسیار اهمیت دارد. وقتی یکدفعه به یک مهمانی دعوت میشوید و فرصت رفتن به آرایشگاه را ندارید باید دنبال یک مدل ساده شنیون باشید که از پس آن بتنهایی برگردید. آرایش شما باید به گونه ای باشد که وقتی به عکسهای خود در سالهای آینده نگاه می کنید ، لبهایتان از حسرت آویزان نمی شود! یعنی هنر جو تا هر زمانی که بخواهد می تواند در آموزشگاه تردد کند و مهارتهای خود را تکمیل کند. چه خانوم ها و چه آقایان به دنبال زیبایی چهره خود هستند، انجام میکاپ صحیح که باعث شود تمام زوایای صورت به درستی دیده شود از یک سری اصول طبعیت می کند. در دترلند، هنرجویان می توانند انتخاب کنند که دوره ها به صورت گروهی، نیمه خصوصی و یا خصوصی برگزار شود. با محصولی که قصد دارید در روز عروسی خود استفاده کنید ، در نور طبیعی تمرین کنید. اگر میخواهید خط لب بکشید، رژ لبتان را تاجاییکه ممکن است نزدیک به لبهها بکشید؛ سپس با خط لب، مرز و شکل لبتان را مشخص کنید؛ آنگاه دوباره کمی رژ لب بزنید و رژ و خط لب را در هم یکنواخت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید