آموزش میکاپ و گریم عروس و معرفی ابزارهای مورد نیاز – استایلی

پس از زیرسازی میکاپ گذر میکنیم و به آموزش میکاپ فانتزی میپردازیم. مثال ها بیشتر در مورد استفاده ی بیش از حد از سرب سفید در آموزش میکاپ و آرایش کردن است . مقدار مورد استفاده از سایه به سلیقه و هچنین میزان آرایش شما بستگی دارد. از خط سفید رنگ بیرون نزنید و فقط در درون آن طراحی خود را انجام دهید. از آن جایی که رنگ مورد استفادهتان قرار است سفید باشد، این کار باید با دقت زیادی انجام شود. افرادی که میخواهند آرایش چشم غلیظی داشته باشند یا در کشیدن خط چشم خیلی دقیق نیستند این مرحله را با دقت بخوانند؛ چرا که باعث مرتب تر شدن و حرفه ای تر شدن میکاپشان میشود. اگر میخواهید در این راه حرفهای شوید و خیلی زود پیشرفت کنید، همزمان با دیدن دورههای آموزشی باید تمرین مداوم دشته باشید و عملکرد خود را به صورت عملی محک بزنید. اگر نگران سنگینی کردن کانسیلر بر روی چشمهایتان هستید، به یاد بیاورید که مصرف اصلی این محصول برای زیر چشم است و اتفاقا خیلی هم خوب و سبک میباشد. اگر مرحله قبل را انجام داده باشید، تنها کافی است که قسمت خط کشی شده توسط کانسیلر را با رنگ سفید پر کنید.

رنگ و مش و لایت : تغییر رنگی مو می تواند از جمله عناصر مهم در زیباسازی وآرایش مو باشد. استفاده از یک رژ لب مایع سفید، خط چشم مایع سفید یا سایه مایع سفید آسان تر است؛ اما مواد مختلف دیگری مانند سایه پودری نیز برای این کار قابل استفاده اند. اگر نه، خط چشم مایع سفید رنگ خود، یا هر کدام از موارد پیشنهادی دیگر را با دقت دور محدوده مورد نظر خود بکشید و سپس درون آن را به کلی رنگ بزنید. همه و همه میتوانند طرح مورد نظر شما باشند. به هر حال ما فرض میکنیم که سایه نود و خنثی مورد نظر قهوه ای رنگ است؛ چون با اکثر رنگهای پوست همخوانی دارد. برای ما ایرانیها معمولا رنگهای مثل طیفهای قهوه ای یا صورتی مناسب اند اما باز هم لازم است به رنگ خاص پوستتان توجه کنید و مطابق با آن سایه دلخواهتان را برگزینید. در آرایش صورت خود برای کشیدن ابرو نیز از روشی استفاده کنید که ماندگاری بهتری داشته باشد، مثلا با مداد ابرو، خط ابرو را باتوجه به فاصله چشم بکشید و با ریمل ابرو به آن رنگ دهید. بعد از سال سختی که گذراندیم، بهتر است بیشتر به خودمان برسیم و کارهای بامزه انجام دهیم.

در صورتی که آرایش صورت یک نیاز ویژه برای هر یک از بانوان بوده و حتی یک میکاپ ساده و معمولی هم دارای اصولی است که باید آن ها بدانیم. بیس میکاپ چشم از این رو لازم و ضروری است که آرایش شما را واضح و تمیز نشان میدهد. کلاس های آموزش خود آرایی در تهران این امکان را به شما میدهد که چهره خود را به هر صورت که دوست دارید آرایش بکنید در این دوره، هنرجو نحوه انجام خودآرایی بر روی صورت خود را می آموزد، مدل های میکاپ مناسب با چهره خود، نحوه آرایش کردن چشم ها، گذاشتن مژه، کانتور کردن ، استفاده از پرایم ، کانسیلر ، در خودآرایی،و … شیوه آموزش در آموزشگاه گریم و میکاپ اقتباس شده از معتبرترین مراکز مد و زیبایی اروپایی است که براساس نیاز داخلی و ویژگی های اختصاصی فرهنگی ما توسط اساتید هیئت علمی تدوین و به شما آموزش داده خواهد شد. اگر زیرسازی سنگینی مد نظر شما است، بهتر است اول آرایش چشمهایتان را تمام کنید و بعد به میکاپ پوست خود بپردازید. این کار دل بخواهی است، قول میدهیم که این طور باشد!

تمام قسمتهای صورت و پلکها را با مقدار کمی پرایمر به طور مساوی بپوشانید. کانسیلر یا پرایمر سایه را به بالای پلک خود بزنید و آن را به صورت یکنواخت پخش کنید. 8 11 – خط چشم و مداد چشم بزنید. برای جلوه بیشتر به چشمها و مژههایتان بهتر است یک خط چشم ظریف روی خط رشد مژههایتان بکشید. دقت کنید که همه نقاط یک رنگ شوند و هیچ سایه، فرو رفتگی یا برآمدگی مشهودی روی پوست پلکتان معلوم نباشد. انتخاب رنگ سایه نودی که قرار است بزنید به تناژ پوستیتان بستگی دارد. هر کدام را که دوست دارید و به میکاپتان میآید عملی کنید و بدانید که کفایت میکند. در ضمن اگر دوست دارید حالت طبیعی تر و خمارتری به چشم دهید. اگر دوست دارید آرایشتان غلیظ و پر زرق و برق باشد، آن را پررنگ تر کنید تا زیر ساخت بهتری داشته باشید؛ اگر نه، آن را در همان حد طبیعیاش رها کنید و بیسی نچرال برای خود بسازید. میتوانید تنوع به خرج دهید و رنگهای دیگری را به آرایش خود اضافه کنید. کسب مهارت و تجربه در زمینه میکاپ و آرایش فقط به شکل تئوری امکان پذیر نیست؛ بلکه شما باید مدلهای مختلف میکاپ رو بر روی صورتهای مختلف انجام بدید تا بتونید مهارت و تخصص کافی در این زمینه کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید