خرید روتختی یک نفره و دو نفره ساده تا سه بعدی

در این نوع روتختی ، یک لحاف از قبل آماده که لحاف لایت نامیده میشود ،داخل پارچه ملحفه ای کاور میشود، به طوری که این پارچه و محتویاتش به هم وصل نیستند و میتوان آنها را از هم جدا کرد از مزیت های این نوع رو تختی میتوان به موارد تنوع زیاد کاور در بازار، جاگیر نبودن و شست وشوی راحت آن اشاره کرد. نسبت به لحاف روتختی قیمت کمتری دارد. به علت اینکه روتختی ها مستقیما با بدن تماس دارند و زود به زود کثیف شده و همچنین بهداشت فردی می طلبد که در بازه های کوتاهی نسبت به شستشوی روتختی ها اقدام کنیم، موضوع مقاومت رنگی روتختی ها اهمیت زیادی برای خریدار دارد. اکثر رو تختی های مخصوص عروس در بازار به صورت ملیله دوزی وجود دارند پارچه این مدل رو تختی به صورت ساتن و ابرشم میباشد که به دلیل جنس پارچه و کار انجام شده روی آن نسبت به بقیه رو تختی ها گران تر هستند و بیشتر جنبه ی تزیینی نیز دارند و برای استفاده از رو تختی بهتر است که رو تختی لحافدار و یا چهار فصل تهیه کنید. برای این منظور بهتر است که در فصول سرد سال از روتختی هایی با رنگ گرم و تیره همچون زرشکی و سورمه ای و در فصول گرم از رنگ های سرد و کم رنگ استفاده نموده.

با این مقدمه، در ادامه این نوشته از ساختمانچی به ارائه انواع روتختی و ویژگی های هرکدام می پردازیم. طرح و رنگ رو تختی بزرگسال، هم به صورت یک نفره و هم به صورت دونفره تولید و ارائه می شود. سرویس رو تختی به عنوان بخشی از کالای خواب انواع مختلفی دارد و دارای تکه های مختلفی می باشد که در این مقاله به طور مفصل درباره هر یک توضیح داده شده است. در خرید این مدل رو تختی به این نکته توجه کنید که مناسب برای تخت خواب هستند چرا که در کمد فضای زیادی را اشغال میکنند. جای کمتری در داخل کمد اشغال می کند. لحاف روتختی به دلیل داشتن دوخت روی لحاف باعث می شود در هنگام استفاده، لحاف از داخل کاور رو تختی سر نخورد و ثابت بماند. شستشوی آن سخت است و می بایست طبق دستورالعمل شستشوی محصولات الیافی اقدام کرده تا بافت لحاف از بین نرود و زود خراب نشود.

امروزه با تنوع بسیار زیاد این محصول هر کسی میتواند به راحتی رو تختی مورد نظر خود را تهیه و از استفاده آن لذت ببرد. استفاده از الیاف گرماژ بالا و الیاف موسوم به الیاف توپی که الیاف با کیفیت تولید کشور کره محسوب می شود باعث افزایش کیفیت سرویس روتختی شما خواهد بود. کلیه سرویس های روتختی شرکت دنزو به علت افزایش زیبایی و جلوه روتختی، شست و شوی راحت تر و افزایش طول عمر لحالف به صورت کاور زیپ دار جدا و لحاف لایت هتلی عرضه میشود (مطابق با استاندارد دوخت اروپایی). به عنوان مثال در هنگام شستشو می توانید کاور لحاف را از لحاف لایت سفید رنگ جدا کنید و فقط کاور لحاف را بشورید. برای خرید روتختی مناسبتان، باید موارد زیر را رعایت کنید. از آنجایی که تنوع رو تختی زیاد است بنابراین بهتر است که در موقع خرید حتما به مرغوب بودن جنس آن توجه نمایید چرا که در طول شب رو تختی با شما در تماس است و در صورت نداشتن کیفیت مناسب امکان دارد که به سلامتی شما آسیب برساند. روتختی عروس اسپرت برای سرویسخوابهای اسپرت و جمعوجور مناسب است. انواع روتختی دو نفره ی شیک و جدید، در طرح ها و مدل های متنوع از جمله ساده، اسپرت و سلطنتی در رنگ های گوناگون سفید، صورتی، بنفش، سرمه ای، آبی و …

یک سرویس یا ست لحاف و روتختی به مجموعه ای چند تکه ای، دوخته شده از پارچه های ملافه ای جهت استفاده هنگام خواب بر روی تخت خواب گفته می شود. خواب خوب مستلزم داشتن تخت خواب خوب، تشک با کیفیت و رو تختی مناسب میباشد. این مارک ها سرویس روتختی ترک عروس بسیار با کیفیت را با قیمت مناسب عرضه می کنند. رو تختی لحافدار از الیاف به صورت مشبک دوخته شده که این رو تختی شامل: کاور بالشت و ملحفه یک رویه لحاف نیز میشود. لحاف رو تختی ها معمولا به صورت سرویس کامل هستند که شامل یک عدد لحاف به همراه کاور دوخت شده به لحاف، ۴ عدد روبالشتی، رویه کوسن و ملحفه روی تشک می باشند. این مدل رو تختی ها در بازار به صورت یک نفره و دونفره طراحی و دوخته میشوند. به این صورت که پارچه لحاف و الیاف داخلی آن به همدیگر دوخته شده است و امکان جدا کردن آن ها از یکدیگر وجود ندارد. روتختی کاوری یا کاور لحاف، یک کیسه دوخته شده می باشد که یک لحاف لایت درون آن قرار می گیرد. این روتختی در واقع شامل یک لایه پنبه دوزی شده است که در فصول گرم به صورت تکی قابل استفاده بوده و در فصول سرد امکان قرار دادن یک لحاف داخل آن وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید