ویژگی سرویس روتختی دخترانه

اما در بین مدلهای مختلف روتختی، سه مدل روتختی عروس سه بعدی، روتختی عروس اسپرت و کلاسیک جزو پرفروشترینها در بازار هستند و طرفداران بیشتری دارند. اگر آب به تنهایی لکه خون را از بین نبرد، از کمی شامپو یا ماده شوینده استفاده کنید. خوب است تناسب کلی بین چیدمان اتاق خواب، جنس پرده، نوع کفپوش یا فرش و خرید روتختی برقرار کنیم. معمولاً روتختیها از جنس پنبه، ساتن، کتان و مخمل دوخته میشوند. ممکن است روتختی کتان در شستشوی خانگی، آب برود و کوچک بشود، اما در خشکشویی میزان درصد کوچک شدن پارچه کتان کمتر است. در صورتی که در حال حاضر برندهای ترکی به شدت افزایش یافته اند و درصد زیادی از آن ها کیفیت لازم را ندارند. اگر میخواهید روتختی منجوق دوزی یا ملیله دوزی خود را در خانه بشویید حتما به صورت سنتی و با دست بشویید و از ماشین لباسشویی استفاده نکنید. فقط برندهای ترک که دارای نامهای تجاری معتبری هستند ارزش خرید را دارند و اگر برند انتخابی شما مطرح و با سابقه باشد، قطعاً میتوانید با جستجو در اینترنت اطلاعات مربوط به برند را پیدا کنید، پس فقط به خاطر اینکه روتختی ترک است آن را نخرید.

زمانی که تصمیم به خرید لوازم مربوط به تخت خواب از جمله رو تختی می گیرید، گزینه های زیادی پیش روی شما قرار می گیرد. سپس یک مادهشوینده معمولی که آسیب کمتری به رنگ و بافت کاور میزند، استفاده کنید. اگر بخواهیم نکته منفی کاور لحاف را بگوییم، مرتب کردن آن است. الیاف پارچه تنسل طی فرایند نانو از چوب درخت اکالیپتوس تهیه می شود و از این رو خاصیت انتقال رطوبت بالایی دارد و از عرق کردن بدن هنگام خواب جلوگیری می کند. توصیه میکنیم در این صورت از خدمات لکهگیری کمک بگیرید تا به بافت پارچه آسیب وارد نشود. گرما به بافت روتختی ساتن آسیب جدی وارد میکند و ریز بافت افقی روتختی را به حالت عمودی تغییر میدهد. ممکن است در شستشوی خانگی، نخ روی پارچه جمع شود و به صورت گوله ریز روی ساتن قرار گیرد، اما در خشکشویی روتختی ساتن میزان آسیب به پارچه به حداقل میرسد. اما گاهی ممکن است شما اندازه تخت خود را سفارشی در نظر گرفته باشید.

قبل از خرید، تشک خودتان را اندازه بگیرید و با مقایسه اندازه ها از اشتباه احتمالی در خرید جلوگیری نمائید. اگر لکه روغن از طریق بدن باشد، میتوانید با مواد شوینده آن را پاک کنید. روغن میتواند از ریختن غذایی باشد یا از طریق تعریق بدن روی روتختی ظاهر شود. اگر ظاهر لوکس و شیک روتختی و دوخت آن خیلی مهم است، سراغ کاور نروید. ظاهر شیک و قشنگی هم دارد. وزن سبکی دارد و ضدآلرژی است. روتختی های ساده یا طرح دار، استفاده از الیاف طبیعی یا مصنوعی و برند آن از جمله عواملی است که در انتخاب روتختی دخیل می باشند. در حال حاضر روتختی ساده در میان قشرهای مختلف جامعه پر طرفدارتر است. حالا که در بالا با انواع مختلف روتختی آشنا شده اید، احتمالا می دانید که هر رو تختی با توجه به متریال به کار رفته در آن، جنس پارچه و طرح و رنگ آن ممکن است قیمت متفاوتی داشته باشد. هم چنین استفاده از انواع مناسب آن، باعث القای حس خوب و ایجاد سبک در فضای اتاق خواب می شود.

اینکه آرام ترین لحظات زندگی خود را بر روی تخت خواب خود می گذرانیم، واقعیت غیر قابل انکاری است. روتختی های ایرانی کیفیت خوبی دارند و با قیمت مناسب تری قابل خرید هستند. در حال حاضر اکثر افراد نمونه های روتختی سه بعدی یا روتختی اسپرت را برای اتاق خواب بیشتر ترجیح می دهند چرا که استفاده متداول تری دارند. معمولا لکههای روتختی آب میوه، غذا، روغن، خون یا لکههای شیمیایی است، بنابراین به محض اینکه لکهای روی روتختی ایجاد شد باید برای لکهگیری اقدامات لازم را انجام دهید. از طرف دیگر، اگر از طرح و رنگ آن خسته شوید، باید یک لحاف نو بخرید. اگر این ست کمی کاملتر باشد، روبالشی اضافی، رویه کوسن، ملافه روانداز و چین دور تخت هم در آن پیدا میشود. خوبی دیگر روتختی ابریشمی این است که چروک نمیشود. این پارچه ضدآلرژی است و آنتی باکتری بهحساب میآید. با این حال اگر میخواهید روتختی منجوق دوزی یا ملیله دوزی خود را بشویید، پیشنهاد اول ما استفاده از یک خشکشویی مطمئن یا خشکشویی آنلاین است.

دیدگاهتان را بنویسید