قیمت و خرید تشک، پتو، روتختی و لحاف با کیفیت عالی 🛏️

معمولا اندازه لحاف ها با اندازه روتختی ها برابر می باشد. جدا از رنگ و مدل و تزئیناتی که روی ست دو نفره روتختی انجام میشود، جنس پارچه ها آن مهم ترین قسمت در انتخاب است. اما همانند سایر مدل های روتختی نمی توان قیمت ثابتی را برای آن اعلام کرد چرا که با توجه به مدل و تغییرات ارزی در روزهای مختلف قیمت ها تغییر می کند. جای کمتری در داخل کمد اشغال می کند. زیرا دارای تزئینات ریزی هستند که به هنگام استراحت و خواب ممکن است شما را اذیت کند. شاید تنها خصوصیت روتختی های بافت که استفاده از آن ها را محدود کند، ظاهر و کاربرد آن هاست که بیش تر مناسب فصل های سرد سال است. بهترین جنس برای یک سرویس روتختی عروس در فصلهای گرم پارچه ای نخی و پنبه ای و در فصلهای سرد مدلهای بافت و مخمل است. تفاوت در ساختار و نوع بافت این نوع پارچه، منجر به استحکام بالاتر و کاهش میزان آبرفت آن شده است.

برای مثال در سرویس چوب دو نفره از نوع سلطنتی نباید روتختی ساده و اسپرت را انتخاب کنیم، چون این انتخاب مانند یک وصله ناجور روی تخت خواب شما به چشم می خورد، پس بهترین سرویس روتختی عروس مدل سلطنتی را باید از پارچه ساتن دوزی یا روبان دوزی انتخاب نمود. در این نوع انتخاب رنگ فرقی نمیکند چون با داشتن کمی خلاقیت اکثر رنگ ها را می توانید در یک فضا با ایجاد هارمونی استفاده کنید. سعی کنید پارچههای انتخاب کنید که طرح چاپی نداشته باشند، چون بعد از مدتی که از آنها استفاده کردید و شستشو دادید یک حالت رنگ پریده به خود میگیرند. روتختی سهبعدی: از جمله روتختیهای بسیار زیبا، روتختیهای طرح سه بعدی هستند که از طرح و نقش بسیار جذابی برخوردارند. چاپ در این روتختی ها به شکل سه بعدی بوده که با کمی فاصله از آنها تصویر برجسته به نظر میرسد. ساتن یک پارچه مرغوب و لطیف از خانواده پارچه های نفیس و گران قیمت است که مانند دو گزینه قبلی برای مشکل پسندها و افرادی که تمایل دارند دکوراسیونی با تم شاهانه داشته باشند، مناسب خواهد بود. برای متصل کردن ملحفه به تشک، این محصولات کش دار یا دور دوزی شده تولید می شوند؛ که نوع کش دار آن رایج تر است.

همیشه از رنگهای شاد و روشن به جای رنگ های تیره که به انسان حس افسردگی می دهد، استفاده کنید تا در شما احساس راحتی به وجود آورد. در این نوع روتختیها که خواهان بسیاری هم دارند، طرحهای مختلفی وجود دارد و شاید گاهی اوقات به دلیل تنوع طرح و رنگ انتخاب سخت شود. روتختی هایی که معمولا عروس ها و زوج های تازه استفاده می کنند، رنگ های روشنی مانند سفید، نباتی، صورتی و آبی کمرنگ دارند. یکی از دغدغه های مهمی که افراد در هنگام خرید روتختی دارند، عدم رنگ رفتگی محصول است. وقتی در بازار دنبال رو تختی بودید حتماً مدلهای چهل تکه را دیدید که دارای انواع مختلف است. این مدل از انواع پنبهای و دولایه، کمی زبرتر و سنگینتر است. مدل روتختی عروس دارای انواع مختلفی است که هر کدام برای شخصی به معنای مدل خاص می باشد. اگر شما هم گشتی در بازار زده باشید حتماً با انواع گوناگون از جنس ها رو به رو شدید. مدلهای روتختی چهل تکه می تواند از جنس نخی، لی، پنبه و مخمل همراه با موتیف های بافته شده دوخته شود. اما در میان سرویس های روتختی دو نفره عروس مارک اوزدلیم ترکیه که بعضی آن را با ازدلیک می شناسند ، سرویس لحاف مادام کوکو، مارک لاویتا ، لمیسون ، الوین ، روسلا ، ایپک و ورونیکا بسیار کیفیت بالایی دارند.

اگر قصد دارید از لحافی برای پوشش تخت استفاده نمایید از نمونه هایی که روی آن ها الگوهای دوخته شده دارد استفاده کنید. یک کاور هم دارید که روی لحاف میکشید. خوبی این رنگ ها را می توان اینگونه گفت که با همه رنگهای اتاق شما، ست می شود و دچار دردسر نمی شوید. بهترین رنگ های پیشنهادی ما برای شما رنگ سفید، کرم، بژ، قهوه ای، طوسی و … با این حساب؛ استفاده از آنها برای بچهها و افرادی که پوست حساسی دارند، چندان مناسب نیست. البته این حساسیت برای وقتی است که واقعا قصد استفاده از سرویس خواب خودتان را دارید و فقط به جنبه تزیینی به تختخواب نگاه نکنید. از طرفی دیگر استفاده از این پارچه های باکیفیت مانع بروز آلرژی و حساسیت می شود. جنس پارچه استفاده شده و جنس الیاف آن در لحاف روتختی تأثیر زیادی در قیمت دارد. این جنس کتانی،از ترکیب پلی استر و پنبه ساخته شده است؛ لمسش که می کنید، خیلی نرم است. برای تشخیص کیفیت رو تختی می توانید پارچه آن را لمس کنید تا به میزان لطافتش پی ببرید و مقایسه کنید که آیا طرح و رنگ پارچه روتختی مطابق با عکس محصول است یا نه؟ سعی کنید در انتخاب رنگ روتختی با رنگهایی که در اتاق خواب خود میبینید همخوانی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید