خرید سرویس روتختی یک و دو نفره با قیمت روز طرحهای 2022 – Kalazem

شستن الیاف داخل روتختی کار سادهای نیست و بهترین راه حل، شستشوی روتختی در خشکشویی است. فقط این نکته را فراموش نکنید که هیچ گرانی بی حکمت و هیچ ارزانی بی علت نیست. این الیاف برای تنیدن بهتر در هم برس میخورند. البته برندهای مشهور ایتالیایی حتی به حدود 10 میلیون هم میرسند. حدود قیمت ست روتختی کودک و نوجوان از 300 هزار تومان تا 5 میلیون تومان متغیر است. برای نگهداری خوب از یک ست روتختی کودک و نوجوان اول باید به فرزندتان، فرهنگ استفاده از آن را بیاموزید. این الیاف گرمای زیادی ایجاد میکنند و حالت مخملی به پارچه میدهند .چنین جنسی از ست روتختی کودک و نوجوان برای زمستان و مناطق سردسیر مناسب است. بسته به ویژگیهای ست روتختی کودک و نوجوان، یعنی قیمت و برند، ممکن است از 1 تا 4 روبالشتی در آن وجود داشته باشد. سرویس یا ست رو تختی به مجموعه ای چند تکه ای گفته میشود که از پارچه های ملحفه ای دوخته میشود و جهت استفاده در سرویس خواب کاربرد دارد.

روتختی های دونفره نفره خوابالو متشکل از یک لحاف دو نفره با سایز ۲۲۰ در ۲۴۰ سانتیمتر و یک ملحفه کشدار و چهارعدد روبالشتی با سایز ۵۰ در ۷۰ سانتیمتر که از پارچه جنس ساتین پنبه ﻣﺮﻏﻮب و اﺳﺘﺎﻧﺪارد دوخته شده است. این الیاف پوششی ظریف و بادوام ایجاد میکنند اما بسیار تار و پودی قوی دارند؛ پس دوام پارچه روتختی کودک و نوجوانی که از این جنس دوخته شده باشد؛ بسیار بالاتر است. تخت خواب به عنوان مهم ترین وسیله اتاق خواب شناخته می شود و انواع روتختی در نقش پوششی که تخت را در بر می گیرد، اهمیت زیادی در جهت زیبایی چیدمان اتاق دارد. با این حال، اگر طرفدار بافت هستید، می توانید روتختی خود را به این شکل انتخاب کنید و با استفاده از کوسن های پشمی یا خزدار به آن زیبایی بیش تری ببخشید. روتختی ترک: اگر به دنبال خرید یک روتختی با جنس خارجی هستید، روتختی ترک نیز میتواند بهترین انتخاب باشد. اما ابریشم یکی از بهترین الیاف برای ساخت رو تختی است و به دلیل لطافت و جنس بسیار نرمی که دارد می تواند در فصل گرما یا سرما دمای بدن را به تعادل برساند. بهترین سایز برای روتختی چیست؟

مطلب پیشنهادی: سرویس روتختی برای نوزاد، نیازی به وسواس نیست! توجه داشته باشید روتختی که از تور و پارچه ساتن تهیه می شود ، برای استفاده عمومی به هیچ وجه مناسب نیست. شاید تنها خصوصیت روتختی های بافت که استفاده از آن ها را محدود کند، ظاهر و کاربرد آن هاست که بیش تر مناسب فصل های سرد سال است. این روتختی ها بیش تر با سبک بوهمین همخوانی دارند و به خاطر نقوش زیاد و شلوغی که در بر می گیرند با عناصر این سبک و رنگ های شاد و گرم، هماهنگی بیش تری دارند. این روتختی ها به خاطر تم مینیمالی که دارند به اتاق های کوچک تر ظاهری می دهند که آن ها را در تصور ما دلبازتر می کند. در این شرایط هرکس می تواند رنگ آبی بنفش را به عنوان تم اصلی در نظر بگیرد و از دیگر رنگها به عنوان مکمل برای افزایش کیفیت کار استفاده کند.

در صورتی که اهل استفاده از نقش و نگارهای سنتی هستید و می خواهید یک تم سنتی یا حتی بوهمین به اتاق خود بدهید، خوب است به سراغ روتختی هایی بروید که الگوهای سنتی در طراحی آن ها به کار رفته است. با توجه به دکوراسیون اتاق خواب شما باید طراحی روتختی های خود را انتخاب کنید. شاید بپرسید که حتما کاور را باید بخریم؟ به همین خاطر، سبکی که برای دکوراسیون اتاق تان در نظر گرفته اید، باید در هنگام خرید روتختی نیز مد نظرتان باشد. این روتختی ها تقریبا با هر سبکی از دکوراسیون که در اتاق تان حاکم باشد، هماهنگ هستند. توجه داشته باشید که این مدل ها غالبا در طرح های رنگارنگ تولید می شوند، پس حتما رنگ های این نوع روتختی را هماهنگ با دیگر اجزا انتخاب کنید تا اتاقتان جلوه ای منسجم داشته باشد. در نهایت، روتختی ای انتخاب کنید که سازگار با تمام المان های اتاق خوابتان باشد و فضای مناسبی برای استراحت شما به وجود آورد.

دیدگاهتان را بنویسید